Leden 2012

Konečné rozhodnutí English word

9. ledna 2012 v 17:29 | Lucik |  Soutěže
No tak tohle je hustý.. teda napřed se vám musím omluvit, já jsem na to nějak po těch náročných vánočních svátcích pozapomněla :) Tak snad se nezlobíte. Tohle je nejtěsnější soutěž v historii blogu! No tak snad moc přehánim, ale jestli jste sledovali průběh soutěže, a hlavně finále, tam nemůžete mít námitku! Nechápu, kde se vzalo tolik hlasů na mém blogu, ale každopádně vám všem co jste se zůčastnili a nebo jste hlasovali chci mockrát poděkovat. Tak těd přichází slovo pro vítěze.. Vám chci navíc k poděkování také pogratulovat :D V této nejtěsnější soutěži vyhrál:

Fabulous.. prosím ale zatleskejte všem výhercům :) V rámci hlasování podle mě vyhráli všichni tři. Níže je bodový stav po konci soutěže.


Na začátku soutěže, se musím přiznat, jsem musela dát nějaké výrazy do překladače.. Hledal jste si někdo taky něco?

Teď vezmu vyhodnocení dle mé stránky, tím myslím jaký je můj vítěz. Beru to podle toho anglického slova. Jelikož jsem metalově založená a to k tomu prostě patří tak volím vítěze Fendera - Are you suffering (trpíte), druhého bych dala Fabulouse - Different diversity (odlišná rozmanitost) kvůli krásnému vyznění a třetí asi by byl Paddy - 4ever - (navždy), protože mi to přijde takové jednoduché vůči konkurenci. No, ono tohle moje slovo neznamená teď vůbec nic, takže to byl takový výkřik do prázdna.

Ceny nejsou velkolepé, ale opět jsem se na nich naučila něco nového. Všechno jsem dělala sam! Snad to alespoň trochu oceníte, případně vložíte na blog. Here you are:

Slalom in Zagreb 4.1.

5. ledna 2012 v 17:19 | Lucik |  Lindsey Vonn - Videos
S německým komentářem :) Výborné je to druhé kolo, to zajela skvěle!
1. run


2. run

Oakley Pictures from fans facebook

4. ledna 2012 v 18:00 | Lucik |  Lindsey Vonn - Photos

These are really beautiful pictures! I recommend you see them all.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.comLienz, Tirol

3. ledna 2012 v 17:50 | Lucik |  Lindsey Vonn - Photos

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com