Listopad 2011

Upřímné ocenění

30. listopadu 2011 v 17:33 | Lucik |  Lindsey Vonn - News

I sincerely appreciate all of the kind words and support. I'm really happy to be skiing downhill this week in Lake Louise. I can't wait to go fast again! Xoxo Lv

(Upřímě oceňuji všechna milá slova a podporu. Jsem opravdu šťastná, že se závody pojedou tento víkend v Lake Louise. Nemůžu se dočkt až zase pojedu rycgle! Xoxo Lv)
lindseyvonn.com

Třetí kolo English word

30. listopadu 2011 v 17:07 | Lucik |  Soutěže
Omlouvám se vám, že mi to trvalo o trochu dýl než jsem slibovala. Očekávala jsem od každého minimálně jeden hlas a když jste na to měli takového času myslela jsem, že vyhodim i s dvěma, ale žádní tu nejsou :) Takže vypadávají dva barevně označení a pokračujeme normálně dál. Kdo vypadne v tomoto kole dostane už malý jednuduchý diplom :)


Lyžařka Vonnová se po čtyřech letech rozvádí s manželem

29. listopadu 2011 v 9:10 | Lucik |  Lindsey Vonn - News
Americká sjezdařka Lindsey Vonnová se po čtyřech letech rozvádí s manželem Thomasem. Zlatá olympijská medailistka to potvrdila v noci na pondělí."Je to pro mě extrémně složitá situace a prosím média i fanoušky, aby nyní respektovali moje soukromí," nechala se slyšet Vonnová, která se kvůli bolavým zádům rozhodla vynechat nedělní slalom Světového poháru alpských lyžařek v americkém Aspenu. Na svahy by se ale měla vrátit už v úterý, kdy je v kanadském Lake Louise na programu trénink sjezdu.
Lindsey a Thomas Vonnovi se vzali 29. září 2007. O rozvod požádal Vonn, který byl zároveň hlavním poradcem své ženy, minulé pondělí.
Vonnová patřila k hvězdám loňských olympijských her v kanadském Vancouveru, kde získala zlatou medaili ve sjezdu a bronz v super-G. Na výsluní ji postupně dovedli její otec Alan Kildow, se kterým se v roce 2006 profesně rozešla, a následně jí byl oporou manžel, o devět let starší bývalý americký lyžař.

Thomas Vonn pomáhal úspěšné sjedařce domlouvat rozhovory, vybíral pro ni tréninkové trati a zajišťoval logistiku, aby se mohla soustředit výhradně na závodění. I díky němu se z ní stala jedna z nejlepších lyžařek v dějinách USA. Na kontě má tři celková vítězství ve Světovém poháru a 42 dílčích triumfů, díky nimž se dělí se Švédkou Anjou Pärsonovou o čtvrté místo v historické tabulce.
Díky vítězství v říjnovém obřím slalomu SP v rakouském Söldenu se stala teprve pátou ženou-sjezdařkou, které se povedlo vyhrát všech pět alpských disciplín. Z Američanů se něco podobného podařilo jen Bodemu Millerovi.
tn.cz

Lindsey Vonn odstoupila z nedělního závodu

28. listopadu 2011 v 17:07 | Lucik |  Lindsey Vonn - News

Lindsey, suffering from a sore back, did not start at the slalom in Aspen on Sunday.

She tweaked her back last week while training in Aspen. She gave it a go Saturday in the giant slalom, but played it safe on her first run and couldn't make up ground as she finished in 12th place.

(Lindsey, která trpí bolestí zad, nestartovala v nedělním slalomu v Aspenu.
Zranila si záda zatímco trénovala v Aspenu. V sobotu jela obří slalom, ovšem jela v prním kole na jistotu a to je důvod proč závod dokončila na 12. místě.)
lindseyvonn.com

Sobotní obří slalom v Aspenu

28. listopadu 2011 v 16:58 | Lucik |  Lindsey Vonn - News

Lindsey Vonn finished 12th in the Aspen Giant Slalom on Saturday. She battled back from a tough first run where she finished 18th.

"With the terrain and the flat light, I just kept making mistakes the second run, but it wasn't quite enough. It just wasn't really myself in the first run, I made some improvements in the second - it's definitely not what I was hoping for here in Aspen." "The crowd was great, they're always so supportive here in Aspen. I'm really excited that Julia was able to put the U.S. back on the podium in our home race."

Mancuso placed third Saturday behind Viktoria Rebensburg of Germany and Elisabeth Goergl of Austria.

(Lindsey Vonn dokončila oří slalom v Aspenu na 12. místě. Bojovala už v prvním kole, kdy skončila 18...
S terénem a světlem, jsem neudělala tolik chyb v druhém kole, ale to nestačilo. Nebyla jsem si v prvním kole jistá, v druhém jsem udělala nějaké zlepšení. - to rozhodně není to, co jsem čekala tady v Aspenu. Publikum bylo skvělé, jako vždy tady v Aspenu. Jsem opravdu nadšená, že Julia byla schopna dát zpátky USA na stupně vítězů v našem domácím závodě.
Mancusová obsadila třetí místo v sobotu za Viktorií Regensburgovou a Elisabeth Goerglovou z Rakouska.)

Redbulletin lunch

27. listopadu 2011 v 15:53 | Lucik |  Lindsey Vonn - News


Just went to the Redbulletin launch party to unveil next month's issue. Hope you guys like it! :) Xo Lv
(Redbulletin večírek se vám představí příští měsíc v časopise. Doufám, že se vám bude líbit :) Xo Lv)

Komentář před závodem

27. listopadu 2011 v 15:48 | Lucik |  Lindsey Vonn - News

Excited to race in Aspen tomorrow! Snow is perfect and I'm starting bib #7! First run is at 1015am, second run at 115pm. You can watch at www.universalsports.com cross your fingers for me! Xo Lv
(Těším se na závod v Aspenu zítra. Sníh je perfektní a já startuji s číslem 7. První kolo je v 10:15 dopoledne, druhé kolo 1:15 odpoledne. Můžete se koukat na www.universalsports.com a držet mi palce! Xo Lv.)

Happy thanksgiving

25. listopadu 2011 v 22:11 | Lucik |  Lindsey Vonn - News

Happy Thanksgiving everyone!!! I'm so thankful to have the support and love of my family, friends and fans! Xoxo Lv
(Šťastný Den Díkuvzdání všem! Jsem tak vděčná, že mám podporu a lásku od mojí rodiny, kamarádů a fanoušků. Xoxo Lv)

Lindsey je připravena na závody v Aspenu

24. listopadu 2011 v 15:05 | Lucik |  Lindsey Vonn - News

Poté co Lindsey vyhrála závod v Soeldenu (22. října), přijede 26.-27. listopadu do Nature Valley Aspen Winternational, kde obleče "bib" pro vedoucího obřího slalomu.

Po zrušení závodu v Levi kvůli počasí, se závodem na Den díkuvzdání otevře severoamerická houpačka závodů mistrovství světa a každovíkendové závody světového poháru.

Tato akce se otevře autogramiádou USA ski teamu v pátek 25.11. V sobotu se pojede obří slalom a v neděli následuje slalom.
GO Lindsey Go!!! :D

(z angličtiny jsem překládala sama, proto neručím za přesné přeložení. Originál najdete v celém článku nebo na lindseyvonn.com)

Autogramiáda v Aspenu

24. listopadu 2011 v 9:19 | Lucik |  Lindsey Vonn - News
lindseyvonn.com

Čtvrté narozeniny!

23. listopadu 2011 v 16:39 | Lucik |  Ostatní
Přibližně před čtyřmi lety jsem zakládala tento blog a dávala jsem sem první články. Takže můžeme virtuálně slavit :)


Ted Forstmann goodbye

22. listopadu 2011 v 15:19 | Lucik |  Lindsey Vonn - News

Ted Forstmann passed away yesterday from brain cancer. Goodbye Teddy may you rest in peace. LV
(Ted Forstmann včera zemřel na rakovinu mozku. Sbohem Teddy, odpočívej v míru. LV)

Third charity auction

21. listopadu 2011 v 13:19 | Lucik |  Lindsey Vonn - News
Takže nevím kolik jich ještě bude, ale mám tu další charitativní aukci Lindsey závodní kombinézy. Je od značky Spyder a opět si ji sama Lindsey navrhovala. Oblékla si ho v super kombinaci v Rakousku v Zauchensee, 17.1.2009, kdy tento závod vyhrála. Kdyby jste se akce chtěli zúčastnit, tak napište do komentářů a ráda vám pošlu odkaz :)

Dál tu je ten "bib" co nevím jak ho česky pojmenovat. Starotovala s číslem 11 ve finském Levi. Letošní závod v Levi byl prozatím zrušen.


Lindsey Vonn Crashes

20. listopadu 2011 v 10:10 | Lucik |  Lindsey Vonn - Photos
Tak nevěděla jsem jaké ftoky sem mám dát, tak mě napadli pády. Sice to není hezké téma, ale můžu vás ujistit že Lindsey všechno přežila :) Není jich mnoho, jen pár. U některých zamrazí!


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

35000 lidí na blogu!

19. listopadu 2011 v 11:20 | Lucik |  Ostatní
Včera večer se mi povedla zachytit krásná návštěvnost! Děkuju vám všech co sem chodíte. Doufám, že někdo sem chodí se podívat na novinky a že to neni vynucená návštěvnost. Nejvíce mi sem lidé přidávali komentáře za největšího rozmachu na blogu Ewi. Když teď dělam to co mě nejvíc baví tak mam o kousek větší návštěvnost ale skoro žádné komentáře. Tak to teda nevíc co mám dělat :D

Děkuju :)