Říjen 2011


Mini metal band

18. října 2011 v 15:30 | Lucik |  METAL News
Nedavno jsem narazila na internetu na takovou hustou partičku dětí, kterým je přibližně od 8 do 10 let a rozhodně se tvrdé muziky nebojí :) Bylo tam spousta komentářů že to by sami nezahráli ale sami se na ně podívejte :) Jsou rozhodně dost drsní!!!!


Iron Maiden míří do knihoven

17. října 2011 v 16:49 | Lucik |  METAL News
Koncerty jsou za námi, audio ve sluchátkách, obraz v DVD přehrávači, ke kompletnímu zprostředkování fenomenálních turné IRON MAIDEN posledních let, na něž kapela vyrážela na palubě vlastního Boeingu už chybí jediné. Kniha. I ta už však míří do regálů knihkupectví. Svazku "On Board Flight 666" s podtitulem "From Somewhere Back in Time to the Final Frontier" s fotografiemi oficiálního fotografa kapely Johna McMurtrieho se dočkáme 20. října - více než 300 fotografií na 250 stránkách je už teď k dispozici k předobjednání i prostřednictvím několika tuzemských serverů, v cenové relaci kolem tisíce korun. zEnglish word

16. října 2011 v 13:41 | Lucik |  Soutěže
Takže jsem se rozhodla, že udělám soutěž, bude trvat nejdéle do Vánoc, ale samozřejmě že záleží na počtu přihlášených :) Chci udělat něco netradičního a s čím se nikde asi nesetkáte. Soutěž nese název o nejlepší anglické slovo nebo slovní spojení. Do komentářů pište:

1) Nick
2) Blog (případně jiný kontakt)
3) Anglické slovo nebo slovní spojení

Ceny budou podle počtu přihlášených, ale určitě mezi výhrami najdete reklamu na blogu, diplomy, blikačky, obrázky,. apod. :) Takže se nebojte a hlašte se!

Další dvě hodiny

14. října 2011 v 18:05 | Lucik |  Moje povídání
Tak z minulého týdne je tu vyhlášení soutěže o můj nejoblíbenější hokejový klub v extralize. Tak je to klub ze západních Čech HC Plzeň 1929.. Správná odpověď byla jen jedna, s výherkyní jsem se spojila a může si vyhbat jednu z řady cen :)
Dneska už se nemůžu dočkat až týmek z CW zone přeloží titulky k pátému dílu třetí serie The Vampire diaries. Teď sleduju hokej a dělam si domácí pizzu.. Tak v 7 už by mohli být ty titulky.. v osm Dannyho Parťáci 2.. Mam to do večera naplánovaný :D Snad stačím něco ještě sem přidat..
Příští středu, teda 19. tak jdu se školou na turnaj v handballu.. a teďka v neděli předposlední zápas s národní házenou.. 2. listopadu budu mít narozky, už 15. tak snad bude nějaké překvápko :)
Mam chuť vyfotit nějakou podzimní krajinu tak možná se tu objeví fotky, až se k tomu dokopu,.. zatím hodně zdaru!!!

Posedlá hokejem - Tipovačka

7. října 2011 v 18:08 | Lucik |  Soutěže
Ahojky hlásím se vám na konci pracovního a školnního týdne. Už podle nadpisu to asi vypadá na to, že budu psát o hokeji. Možná budete proti když vám řeknu jakéhu týmu fandím, možná budete souhlasit. S hokejem v Čechách se setkáváme skoro všude.. Hned po fotbalu, který mimochodem nesleduji a mam ho ráda jen ve formě hraní na zahradě, je nás národní sport právě asi hokej. Vždyť to bychom nebyli nekolikanásobní mistři světa?
Hokej jsem sledoval už dýl, ale jako české extralize věnuji velikou pozornost tak od loňského roku. Komu jinému můžu fandit než.....
Zkuste si tipnout :) Za správnou odpověď může být týdenní reklama na mém blogu případně diplom! :D


Prázninové metalové rozvíjení

4. října 2011 v 15:04 | Lucik |  Moje povídání
Jak už jsem asi psala, o prázninách jsem navštívila dva festy. Ale na první na BasinFireFest jsem nebyla uplně vybavena obuví apod. Nějaký pán se mě tam ptal jestli jsem to vůbec někdy slyšela co to tam hraje, tak jsem v jednu chvíli myslela, že mu jednu vrazim! Ale na CzechRockBlock jsem se vybavila v pražském SteelBootsShopu! Koupila jsem si tam moje vysněné botičky (viz obrázek), neoriginální mikinu s logem Arch Enemy Rise of the tyrant (viz obrázek) a dvouřadý pyramidový pásek. Chci se vlastně jen pochlubit. Metalových triček už mám vlasně 7. Tak to je dneska všechno. :D Je to taková blbost ale napište názor na ty boty a pod. :)Závislost na The Vampire diaries

3. října 2011 v 19:51 | Lucik |  Moje povídání
Já si prostě nemůžu pomoct, ale jsem hrozně zamilovaná do Upířích deníků, které můžete spíš znát pod anglickým názvem The Vampire diaries. Musím se přiznat, že to sleduju "jen" půl roku, což je doba když už běžela druhá série. Do konce školního roku a přes prázdniny jsem shlédla celé dvě série a některé díly více než jednou. Já nevím jestli je to možné, ale při sledování tohoto seriálu jsem si taky zamilovala angličtinu.. samozřejmě ne jako předmět ve škole. Naučila jsem se rychleji anglicky přemýšlet.
Teď pro ty kdo to třeba sledujete, tak jsem si všimla, že v třetím dílu třetí série Rebeca ztratila ten náhrdelník a v ukázkách na čtvrtý díl bylo vidět, že ho má Elena na krku. Bude s tim určitě nějaký problém. Uvidíme jak se to bude vyvíjet.