Květen 2011

Arakain - Díky za úžasné Retro!

9. května 2011 v 15:47 | Lucik |  Arakain - Novinky
křest Retro

Všem moc děkujeme za úžasnou atmosféru ve čtvrtek při koncertu a křtu HOMO SAPIENS..? v Retro Musi Hall v Praze. Byli jste úžasní! Těšíme se zas příště, třeba už dnes večer v Aši.
Napsali na své stránky :) Arakain.eu

Žárlivý Klus: Farnou hlídali jeho kamarádi!

2. května 2011 v 16:34 | Lucik |  Ewa Farna - Novinky
Zpěvák Tomáš Klus (25) na svou drahou polovičku Ewu Farnou (17) pěkně žárlí. Na večírek, kam nemohl dorazit kvůli koncertu, vyslal své kamarády, aby ji hlídali. Zamilovaný páreček si to ale vynahradí v neděli, kdy společně stráví svátek zamilovaných, první máj. "Mám to napsané v kalendáři, prvního jsem zamilovaná," smála se Farna.
Nový páreček českého showbyznysu Ewa Farna a Tomáš Klus na sebe ve své pracovní vytíženosti nemají zrovna mocčasu, jak by se pro čerstvě zamilovaný pár slušelo, proto na večírky za sebe posílají své kamarády. Když Tomáš nemohl být po boku své drahé polovičky a mít nad ní dohled, poslal za sebe náhradu.
"Tomáš tu dneska není, jsou tu se mnou Pája a Radek, to jsou naši společní kamarádi. Tomáš jim řekl, ať mě tu dneska hlídají, tak mě hlídají," řekla Blesk.cz s úsměvem Farná. "On má dneska koncert, tak poslal kamarády, ať jsou tady dneska se mnou. Tomáš je až ve Valašském Meziříčí, takže je hrozně daleko," posteskla si Ewa.
Zpěvačka přiznala, že mají oba nabitý kalendář různými koncerty a vystoupeními, ale na prvního máje budou určitě spolu. To už má Ewa dokonce poznamenáno i ve svém kalendáři.
"No, mám ho napsanýho v kalendáři. Já mám napsáno, že 29. a 30. hraju, 1. jsem zamilovaná, 2. a 3. zase hraju, mám tam pro Tomáše vybookovanej termín, takže je to dobrý," řekla nám natěšeným hlasem Ewa.
Ewa se s Tomášem dala dohromady poté, co spolu moderovali hudební ceny Anděl. Tam prý přeskočila i první jiskra. "Je nám spolu moc dobře a jsme v pohodě. Jsem šťastná a zamilovaná. Prvotní jiskra mezi námi přeskočila na Andělech, pak jsme se spolu začali více bavit a scházet se, takže je to fakt čerstvý," dodala zpěvačka, která už se těší, až s Tomášem o prázdninách vyrazí na první společnou dovolenou.


Face2Face: Ewa Farna

2. května 2011 v 16:27 | Lucik |  Ewa Farna - Videa