Duben 2011


Překvapení týdne: Ewa Farna a Tomáš Klus přiznali poměr!

30. dubna 2011 v 14:27 | Lucik |  Ewa Farna - Novinky
Zpěvačka Ewa Farna (18) a zpěvák Tomáš Klus (25) jsou milenci! Dvojice, která před pár týdny moderovala hudební ceny Anděl 2010, se sblížila nejenom pracovně, ale také "lidsky". Nebo spíš milenecky!
Nový český páreček - Ewa Farna (18) a Tomáš Klus (25) - svůj vztah oficiálně potvrdil už i na Facebooku, čímž jejich poměr dostává konečně určitě virtuální základy.
Je mezi nimi sice sedmiletý věkový rozdíl, ale jinak mají spoustu společného - oba se věnují hudbě, pocházejí z Českého Těšína, a určitě mají mnoho společných zájmů a zálib! A hlavně - oba dva jsou nezadaní, takže svým vztahem nikomu neubližují na rozdíl jiných …
Ewa Farna před nedávnem přišla o svou první lásku.Randila s muzikantem Marcusem Tranem, který jí ovšem podváděl s moderátorkou Martinou Gavriely, a tak mu zpěvačka dala kopačky.
Naproti tomu Tomáš Klus je ve vztazích zkušenější, v minulosti chodil třeba s herečkou Lenkou Zahradnickou a dalšími ženami. Jen doufejme, že nebude Ewu podvádět …

Ewa Farna: Přiznala milence. Je to Klus.

30. dubna 2011 v 14:27 | Lucik |  Ewa Farna - Novinky
Zpěvačka Ewa Farna šla opačnou cestou, než herečka Tatiana Vilhelmová. Zatímco ta se
snažila týdny utajit svůj milenecký poměr s Vojtou Dykem, Ewa Farna svůj vztahoficiálně potvrdila ve chvíli, kdy si o němzačalo povídat snad celé zákulisí showbyznysu.
A také v poslední době skutečně platilo, kde byl Klus, byla i Farna, a obráceně. Těsně před oficiálním přiznáním si Farna s Klusem vyšla na kabaretní večer Barování Sandry Novákové do pražské Lucerny, kde spolu strávili celý večer.
Jejich vztah ale začal už na udílení hudebníchcen Anděl, které oba umělci moderovali. Zatímco média slepě spekulovala o tom, že má zpěvačka zlomené srdce díky tomu, že ji kytarista Marcus Tran vyměnil za Martinu Gavriely, Evě už dávno dělal společnost pětadvacetiletý Klus.

Ewa Farna a Tomáš Klus se přiznali: Chodíme spolu

28. dubna 2011 v 15:58 | Lucik |  Ewa Farna - Novinky
Máme tu nový hvězdý pár. Zpěvačka Ewa Farna (18) a o sedm let starší zpěvák Tomáš Klus spolu chodí. "Ano, je to tak. V poslední době jsme se potkali na několika pracovních projektech, a díky tomu jsme se sblížili i lidsky," přiznal exkluzivně Novinkám Tomáš Klus.
"Ewa je moc milá holka a navíc jsme oba z Českého Těšína, takže jsme prostě zjistili, že tak nějak k sobě patříme," vysvětlil Klus, který vztah oficiálně potvrdil i na Facebooku, kde uvedl, že je ve vztahu s uživatelkou Ewa Farna.
Tomáš Klus má za sebou několik vztahů. Například s herečkou Lenkou Zahradnickou, kterou přebral Vojtovi Dykovi.
Ewa Farna naposledy randila s muzikantem Marcusem Tranem. Když ale zjistila, že jí Tran podvádí s moderátorkou Martinou Gavriely, poměr ukončila. Jak se zdá, díky Klusovi se dlouho trápit smutkem a samotou nemusela.

Reflex

26. dubna 2011 v 11:55 | Lucik |  Ewa Farna - Ewa v Novinách
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.comimagebam.com
A69


Ewa Farna šokuje: „Jsem ráda, že se zakulacuju!"

25. dubna 2011 v 18:55 | Lucik |  Ewa Farna - Novinky
Že nám hvězdička náctiletých Ewa Farna přibírá na váze, by si nevšiml jen slepý. Ona sama si z toho ale těžkou hlavu nedělá. Těší ji to!
Ewa Farna už dávno není tou holčičkou v kočičím kostýmku, která se roztomile prohání po pódiu. Vyrostla, dospěla a zanedlouho jí bude osmnáct. Všechny životní strasti už má ale vyzkoušené, a tak o sobě s hrdostí tvrdí, že se cítí být dospělá. "Říká se, že je to práh dospělosti, já se ale v mnohém necítím připravená na některé věci - proto je taky neprovozuju," řekla Ewa v nejbližším vydání Top Star Magazínu na Primě. Bodejť by nemluvila tak rozumně, když jí od počátku její kariéry vtlouká management i rodiče do hlavy, že má být vzorem mladým.

Bohužel ale zpěvačce nikdo neřekl, že v dnešní době se jaksi nenosí oplácané tvary. Anebo nám to alespoň všechny strany tvrdí a kila navíc se neodpouštějí. Jinak by totiž Ewa netvrdila: "Já jsem ráda, že se zakulacuju, že se ze mě konečně stává ženská. I když bych se mohla zakulacovat na jiných místech, než se zakulacuju..."
Inu uvidíme, jak to bude s Farnou, která přesun do Prahy, jež je nadále střediskem všeho dění, neplánuje. Co ale plánuje, je udělat si řidičák a stát se aktivní řidičkou. "Já se strašně těším třeba na řidičák. Už se strašně těším, až budu řídit auto, na svůj mega narozeninový koncert, který bude v Brně na začátku září a jímž chci oslavit narozeniny s fanoušky," řekla věčně usměvavá Ewa. V současné době ji čeká maturita, takže všechen čas věnuje pouze učení. V kombinaci s řízením se pak ale může stát, že se z její postavy stane neřízená rozšiřující se střela. No nic, Ewo! Držíme palce, aby ses i ty stejně jako spousta jiných známých jmen co nevidět stala tváří nějakého toho fitka a začala se sebou něco dělat!


Ewa Farna ve škole

25. dubna 2011 v 18:51 | Lucik |  Ewa Farna - Fotky
A69

TýTý 2010 - fotky x2

21. dubna 2011 v 15:50 | Lucik |  Ewa Farna - Fotky
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Alisek69

Podvedená Ewa Farna: Marcusovi přeju, aby byl šťastnej!

20. dubna 2011 v 22:44 | Lucik |  Ewa Farna - Novinky
Ewa Farna (17) stojí momentálně na prahu dospělosti. Zanedlouho bude maturovat a dosáhne osmnácti let. Přesto má už za sebou tolik zkoušek ohněm, že by jí mohla závidět kdejaká třicítka.
Ono totiž vlítnout do vod showbyznysu ve třinácti letech není žádný med. Ewa Farna měla ale to štěstí, že za ní stál Lešek Wronka, který spolu s jejími rodiči držel otěže pevně v rukou a nedovolil, aby se idolu náctiletých dělo cokoli nepatřičného. Osobní život ale stejně neuhlídal.

Ewa zažila láskyplný vztah s hudebníkemMarcusem Tranem a věřila, že to je navždy. Tato idea se jí ale rozsypala jak domeček z karet v okamžiku, kdy ji Tran začal podvádět sMartinou Gavriely.

"Nelituju toho, že jsme spolu byli. Marcus byl fajn kluk, já mu strašně držím palce a chci, aby byl šťastnej, stejně, jako - doufám - to on přeje mně?" svěřila se Farna redaktorce Top Star magazínu. Lásky jsou totiž to, co Ewu trápí ze všeho nejméně. Těší se na řidičák a hlavně svůj mega narozeninový koncert.

Pokud vás zajímá více ze života úkazu jménem Ewa Farna, sledujte v dnešní Top Star magazín na Primě.

Honza Bendig chce sbalit Ewu Farnou!

19. dubna 2011 v 14:43 | Lucik |  Ewa Farna - Novinky
V českém rybníčku mladých zpěváků už možná brzo budeme vídat úplně nový pár zamilovaných. Přesto, že se u Honzy Bendiga (17) dlouho spekulovalo o jeho sexuální orientaci, sám zpěvák Šípu přiznal, že si vedle sebe představuje dívku. A to ne jen tak ledajakou. Zálusk má totiž přímo na Ewu Farnou (17).
Sbalit ji pro něj prý rozhodně nebude až tak velký oříšek. S Ewou nazpíval už jednu píseň a u té ani jeden z nich nechce skončit. "Nazpívali jsme song k filmu a teď bychom chtěli mít vlastní duet."
"Nejdřív jsem si myslel, že Ewa je namyšlená, ale zjistil jsem, že je úžasná. Můžu říct, že přesně takovou holku bych si představoval. Zatím ale nevím, jestli jsem její typ. Když jsme spolu byli pracovně v Polsku, pozval jsem jí na kafe, ale ona bohužel zrovna neměla čas. Příště už to snad vyjde," řekl Šípu Honza, který prý s Ewou probíral i její rozchod s Marcusem Tranem. Toho zpěvačce odloudila Martina Gavriely, a tak mladým nezadaným zpěvákům nic nebrání dát to dohromady.

Arakain Tour 2011 Rokycany

19. dubna 2011 v 11:30 | Lucik |  Moje povídání


Bylo to uplně skvělí :) V první ředě s tím černým a růžovým náramkem na levé ruce jsem já :D Bomba! Tam mi to nepřišlo ale ted jak na to koukam jsme skákali asi tak tři řady :D Ty za náma nemohli nic vidět :) Mam novou placku, podpiskarty podepsaný. Chybí mi tam jen Toužimský protože zdrhnul hned po koncertě. Abych taky nezapomnělůa! Tam mam paličku od Doxy :D a i original podepsanou! Jupí. Musim příště razit znova. Dneska na házenou zítra naposledy do školy. A pak Velikonoce :( To budu mít zase fialovou prd*l :D
Jak se vám líbí videa? Zkusim přidat ještě od nás :)

Harlej - Přirození

12. dubna 2011 v 17:59 | Lucik

Myslim že jsem ho sem ještě nedávala.. Tak se mrkněte. Je pěkný i když to čekala v trochu jiném stylu :)

Končíme!

12. dubna 2011 v 12:38 | Lucik |  Moje povídání

Tak vrátila jsem se z Anglie a ze Skotska. Moc jsem si to užila :) Ty jo uteklo to jako voda! Ale byli jsme na loch Ness, v St. Andrew, Londýně, Edinburghu, Hadriánově valu,... no bylo toho hrozně moc. Možná sem přidám nějaké fotky.
Tenhle školní rok utekl hrozně rychle. Pamatuji si že byl konec prázdnin, pak jsem byla na lyžích a pololetní vysvědčení. a najednou už jsou to zase 3 měsíce od toho vysvědčení. Je pravda že byl týden prázdnin a teď to Skotsko. A co mám v plánu teď? Chodím na házenou a na badminton a jinak v pátek se chystám na koncík Arakainu do rokycanského kasína. Ještě musim připomenout, že taťka byl v neděli na Slayeru a řikal že to byla bomba! Na konci dubna a květen jsou u nás na škole maturity. Takže to bude taky lehárko :) No a pak už zase prázdniny! Jupí :D Na začátku plánuju jet na Basinfirefest a pak někam s babi asi do Krkonoš. A taky jsem vám zapomněla napsat, že mami je těhotná tak už se mc těším :) Už byla na plodovce a zatím je vše ok.
No tak zase jsem to shrnula. Jestli máte dotazy tak můžete psát :)