Březen 2011


Závislost na TVD

29. března 2011 v 12:27 | Lucik |  Moje povídání

Asi jsem to ještě nepsala ale nejsem si naprosto jistá. Propadla jsem seriálu The Vampire Diaries. Mam staženou první serii v angličtině s českými titulkami. Takže se vlastně učim anglicky. Do Anglie odjíždím v pondělí. Moc se vám omlouvám za předchozí týden.. moc článků jsem nepřidala. Budu muset udělat nový layout protože tenhle je hroznej :)
Taky mě stve, že jestli vůbec někdo takovéhle články čte. Jetsli jo tak sem přidejte do komentářů alespoň smajlík :) Díky. Jinak ještě musím na výtvarku a už domu .
Jak jsme psala o těch TVD tak kdo nezná ať se určitě podívá. Já to normálně nemůžu vydrzet. TAk snad natočí všechny knížky.
Tak to snad vše :) Hezký den


Ewu Farnou okouzlilo klatovské náměstí

26. března 2011 v 9:28 | Lucik |  Ewa Farna - Novinky
Dav fanoušků čekal před kulturním domem v Klatovech na zpěvačku Ewu Farnou, která tam vystoupila se svou kapelou ve čtvrtek v podvečer. Při této příležitosti se jí Deník zeptal na několik otázek.
Byla jste už někdy v Klatovech nebo na Šumavě?

Bohužel mám volného času tak málo, že jsem nikdy nemělapříležitost. Ale vím, že už jsem měla asi tři roky v diáři napsané Klatovy, ale že se to vždy muselo kvůli nějaké jiné akci přesunout. Tak jsem teď ráda, že jsem konečně tady. Když jsme jezdili po Klatovech a hledali kulturní dům, tak jsem viděla, jak máte strašně hezké náměstí. Ještě při tom hezkém počasí to bylo vážně krásný, strašně mě to nabylo pozitivní energií.
Máte čas si před koncerty projít město?
Záleží v kolik přijedu. Jelikož dnes je všední den a já jsem byla ještě ráno ve škole a měla jsem i nějaké prověrky, tak jsme vyjeli později. Je toho hodně, teď jsme měli zvukovou zkoušku, musím se připravit a pak jedeme hned do Prahy, nestíhám se ani najíst. Pokud je koncert v sobotu nebo přijedu dříve, tak se projdeme nebo zajdeme někam na jídlo. Ale vím, že kluci byli tady v kavárně, že jsem je viděla, když jsem přijížděla.
Jak se vám daří skloubit koncerty a školu?
Ráno vstávám v šest, jdu do školy, dát nějaké ty zkoušky. Včera jsem se například musela učit 30 A4. Po škole skočím do auta, v průběhu cesty se mi promění ty dva světy a zase žiji koncertem. Je to hodně náročné, ale dá se to zvládnout, naopak se alespoň nenudím.
Co říkáte na letošní ročník Superstar?
Já se přiznám, že jsem ještě neviděla ani jeden díl, ale v sobotu tam budu vystupovat. Jsem zvědavá na porotu, protože jsem je už poznala i osobně, tak se těším na to, jaké bude před nimi zpívat. Je to rozdíl zpívat před někým, koho už znáte.
Jaký je váš největší úspěch?
Asi to, že jsem dokázala těm hudebním kritikům, že nejsem ta "rychlokvaška", jak někteří psali, že za dva roky už nebudu a jsem na nic. Vydala jsem šest desek a podařilo se mi uspět v Čechách i v Polsku, pořád nějakým způsobem koncertuji, lidé o koncerty mají stále zájem. To je pro mě výhra, že teď už napíšou, že Ewa Farna je v nějakém smyslu součástí popové scény a nenapíšou, že jsem "rychlokvaška".
Co je vaším snem?
Snů mám hodně, jsem strašně ambiciózní a docela cílevědomá. Ale mým snem je být šťastná, mít zdravou rodinu, děti, psa a chtěla bych cestovat světě. Chtěla bych dělat práci, která mě baví, což je zpívání, a ráda bych v tom pokračovala.
Čím byste chtěla být kromě zpěvačky?
Samozřejmě si chystám nějaká zadní vrátka a připravuji se na práva. Chtěla bych být právničkou, abych si mohla i určité věci ohlídat. A asi aby si i lidé řekli, možná je to i osobní touha, aby si lidé řekli "jo, není to jen zpěvačka, ale vystudovala teď práva, tak asi v té hlavě něco má." Takže to bych si chtěla vnitřně dokázat. Právo mě strašně baví.
Děláte nějaký sport?
Tři roky jsem závodně lyžovala a nyní jsem začala jezdit také na snowbardu.
Šumavský Špičák má nejprudší sjezdovku v republice, už jste na ní byla?
Myslím si, že můj bratr byl tady na Špičáku na mistrovství republiky, protože on stále závodně lyžuje. Já osobně jsem tam ještě nebyla, ale ráda přijedu a asi už bych přijela se snowboardem.
Tento článek mě zaujmul hlavně kvůli těm otázkám. V klatovech jsem byla a jak možná víte Špičák, tak jsem skoro pořád. Tak možná se tam někdy potákáme :)

Ewa Farna nezpívala na České Miss kvůli své postavě!

23. března 2011 v 15:14 | Lucik |  Ewa Farna - Novinky
Ewa Farna (17) se na slavnostním finále soutěž krásy neukázala z "estetických"
důvodů. Ředitelka České Miss Michaela Maláčová (39) prý měla připomínky k její postavě a "kabaretnímu vystupování".

Ewa Farna, která své vystoupení trénovala ještě na páteční generálce, údajně
nakonec nevystoupila kvůli zraněnému kotníku. Jenže ve skutečnosti se "znelíbila" tím, že nevypadala jako čtrnáct modelek, tedy že nemá anorektickou postavu a nevypadá jako přes kopírák …

Podle jednoho bulvárního deníku prý Michaela Maláčová poté, co na generálce viděla její vystoupení, rozhodla, že její číslo z přímého přenosu vyřadí. Údajně pak označila její show za kabaret a také naznačila, že může přijít, až zhubne osm kilo a najde si jinou kapelu!

Podpořte Ewu v TýTý 2010!

23. března 2011 v 15:11 | Lucik |  Ewa Farna - Novinky
Již včera 21.3.2011 začalo hlasování do druhé fáze ankety Týtý 2010 a Ewa samozřejmě mezi nominovanými nemohla chybět. Podpořte jí proto i v této finálové fázy.
  • 1) Pomocí SMS ve tvaru: TT 7 FARNA a odešlete jí na číslo 906 15 09 (z jednoho mobilního telefonu možno poslat až 30 SMS)
  • 2)Pomocí formuláře na internetu, který najdete: ZDE! (z jednoho emailu možno poslat 1 hlas)


Foxacký ples

18. března 2011 v 15:31 | Lucik |  Ewa Farna - Fotky
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Fotoshoot - Women only

18. března 2011 v 15:30 | Lucik |  Ewa Farna - Fotky
imagebam.com imagebam.com imagebam.comimagebam.com imagebam.com imagebam.com
ef-ewafarna

Women only

18. března 2011 v 15:28 | Lucik |  Ewa Farna - Ewa v Novinách

Arakain - Marat - Homo Sapiens..?

15. března 2011 v 12:25 | Lucik |  Arakain - Oficiální Videoklipy
Exklusivně nový videoklip od Arakainu z nového CD Homo Sapiens..? Mylsim, že docela dobrý :)Lindsey Vonn - Spindleruv Mlyn - slalom & giant slalom

15. března 2011 v 12:00 | Lucik |  Lindsey Vonn - VideosČasopis ČD pro vás

14. března 2011 v 17:52 | Lucik |  Ewa Farna - Ewa v Novinách


Konečně je tu březen a vytoužené jaro už opravdu klepe na dveře. To je také důvod, proč nás to najednou táhne ven: něco podniknout, zažít, poznat. Březnové číslo našeho magazínu vám může být inspirací.

Ewa Farna dospívá v mladou ženu a dokazuje svým zapřisáhlým kritikům, že není hvězdičkou, co se na obloze slavných jen blýskne. Třeba pouze postrádá velké hudební autory, kteří psali nezapomenutelné hity pro Vondráčkovou, Zagorovou, Gotta... Možná i z tohoto důvodu vám všem dává jedinečnou příležitost, abyste se stali členy jejího autorského týmu a zanechali tak nesmazatelné stopy na českém hudebním nebi. Železničním fandům nabízí březnové číslo poetické zastavení na místě, kde končí život mnoha železničních legend. Za zmínku stojí fakt, že fotografie k článku pořídil jeden ze studentů Stipendijního programu ČéDés.