Leden 2011

Zjazd Gwiaździsty- 22.01.2011

31. ledna 2011 v 15:13 | Lucik |  Ewa Farna - Fotky


Jak víte miluji lyžování a vše kolem něj. Proto si této fotky moc vážím :)
A69Ewa Farna - Hela w Opałach

27. ledna 2011 v 15:09 | Lucik |  Ewa Farna - Videa
1/3


2/3


3/3


Omlouvám se za horší kvalitu ale lepší nemůžu sehnat :/
Cesta za nejlepšími

25. ledna 2011 v 19:24 | Lucik |  Moje povídání
Tento týden začal tak jinak, ale příjemně. V pondělí jsme si doupravovali známky. Tak na vysvědčení budu mít jen jednu dvojku! No v osmé třídě na víceletém gymnázium je to dobrý :) Dneska jsme byli se třídou v Praze na nějaké interaktivní výstavě v Mánesu. Docela sranda :)
Ještě se musim vrátit, protože už titulek článku mluví o něčem zajímavém. Při procházce po škole jsem se zastavila u nástěnku tělocviku. No hádejte co tam bylo? Nebude to těžké jestli už jste četli nějaký můj článek :-) Cesta na Velký Javor na FIS Cup. Tak jsem se poptala u učitele, protože jsem to nevěděla že se to jede nedaleko naší chaty. Vstupenky mi nabídl zdarma. Cesta za 250 Kč. Přihlásim se a když bude málo lidí, což asi bude, tak budu mít lístky. To je pro mě výhodnější. Ježiš já se můžu zbláznit! Už je to příští pátek (4.2.), je to kousek od nás a budou tam ty nejlepší lyžařky světa a moje vzory :)* Lindsey Vonn, Maria Riech, Mazeová, mancusová,.. doufam že i Šárka Záhrobská :) Jak je miluju :)

Farna na Andělech: Tréma a setkání s exmilencem

25. ledna 2011 v 18:55 | Lucik |  Ewa Farna - Novinky
iewa.blog.cz
Mladá zpěvačka Ewa Farna (17) neváhala ani minutu! Na nabídku spolumoderovat předávání hudebních cen Anděl se zpěvákem Tomášem Klusem (24) kývla organizátorům hned. Na moderování se moc těší, i když trému a nějaký ten zádrhel přiznává. "Bude to přímý přenos, během těch dvou hodin se určitě přeřeknu, počítám s tím," řekla Blesk.cz Ewa Farna.

Trochu netradiční dvojici moderátorů si organizátoři vybrali proto, že oba minulý ročník zvítězili v kategorii nejlepší zpěvák a zpěvačka. A jak se Farná na svou novou roli moderátorky těší?
"Nabídku jsem vzala hned, vůbec jsem neváhala. Nebojím se toho, ráda příjímám nové výzvy. Navíc tím, že tam bude se mnou spolehlivý kolega, bude to snažší, budu mít oporu," svěřila Blesk.cz s tím, že jednu zkušenost s moderováním už má dokonce za sebou. Bylo to pro benefiční koncert Linky bezpečí, který loni vysílala živě Česká televize.

Mladá zpěvačka se ale přeci jen v jeden okamžik pořádně zapotí. V kategorii Objev roku je totiž nominována kapela Embassy, ve které působí i Ewy expřítel Marcus Tran, který měl aférku s moderátorkou VIP zpráv Martinou Gavriely. Po nevěře ho Ewa pustila k vodě. Jak se k sobě zachovají, uvidíme 23. února v jubilejním 20. ročníku Cen Anděl.

Udílení Cen Anděl 2010 budou moderovat Tomáš Klus a Ewa Farna

25. ledna 2011 v 18:44 | Lucik |  Ewa Farna - Novinky
Zpěváci Tomáš Klus a Ewa Farna budou moderovat slavnostní udílení výročních Cen Anděl 2010, které se uskuteční 23. února v Incheba Aréně v Praze. Informovala o tom na pondělní tiskové konferenci Michaela Kocourová z organizačního týmu.

"Máme bodově daný scénář, kdy musíme dodržet vyhlášení jednotlivých vítězů, ale jinak je vše plně v našich rukou. Jelikož jsme s Ewou mladí, pojmeme moderování po svém. Samozřejmě to nebude pouze pro mladé, ale záměrně se nebudeme stylizovat do rolí starých a vážných lidí," sdělil agentuře Mediafax Tomáš Klus, který během večera nevystoupí se svojí dosavadní tvorbou. 

Přímý přenos jubilejního 20. ročníku cen odvysílá Česká televize na programu ČT1 od 21 hodin. "Letos jsme domluvili spolupráci s Českou televizí, která tentokrát uvede tři pořady. Tím prvním bude samotné vyhlášení cen. Druhý pořad se bude soustředit na interprety a jejich tvorbu. Třetím pořadem bude záznam žánrových Cen Anděl," řekla Kocourová. 

Vyhlašované kategorie jsou ponechány jako v loňském roce - Zpěvák, Zpěvačka, Skupina, Album, Skladba, Objev, Videoklip a Síň slávy. I letos bude vyhlášena Nejprodávanější deska roku 2010. 

V kategorii Skupina roku jsou nominovány formace Kryštof, NightWork a Toxique. Zpěvákem roku se může stát David Koller, Petr Muk in memoriam či Xindl X. O titul Zpěvačka roku se utká Lucie Bílá, Hana Hegerová a Lucie Vondráčková. Objevem roku se mohou stát skupiny Embassy, Republic of Two nebo zpěvák Martin Chodúr. 

V kategorii Album roku by mohla zvítězit Hana Hegerová (Mlýnské kolo v srdci mém), skupina NightWork (Tepláky aneb Kroky Františka Soukupa) nebo Toxique (Outlet People). 

O titul Skladba roku budou bojovat zpěvačka Debbie (Touch The Sun), skupina NightWork (Tepláky) či Xindl X (Láska v housce). V kategorii Videoklip roku jsou nominováni NightWork (Tepláky), David Koller (Ty a já) a Xindl X (Láska v housce). 

V rámci slavnostního večera předají ceny i někteří vítězové předešlých ročníků, jako například Aneta Langerová nebo Miro Žbirka. 

Publikum budou tvořit pozvaní hosté organizátora večera. "Rozhodli jsme se uvolnit omezené množství vstupenek do prodeje pro veřejnost prostřednictvím sítě Ticketpro. Lístků bude opravdu velmi málo, pravděpodobně deset nebo 20 kusů," dodala Kocourová. 

píše DNES

Ceny Anděl: Moderátory budou Ewa Farna a Tomáš Klus

25. ledna 2011 v 18:38 | Lucik |  Ewa Farna - Novinky
Netradiční moderátorskou dvojici bude mít letošní udílení hudebních cen Anděl. Pořadatelé se totiž dohodli, že večerem budou provázet dvě mladé hudební hvězdy - sedmnáctiletá zpěvačka Ewa Farna a o sedm let starší zpěvák Tomáš Klus.
iewa.blog.cz
Co pořadatele Cen Anděl vedlo k takovému výběru moderátorů? "Ewa Farna a Tomáš Klus jsou loňští vítězové v kategorii Zpěvačka roku a Zpěvák roku, a protože letos nominováni nejsou, tak nás napadlo je oslovit jako moderátory," řekla Novinkám Michaela Kocourová z pořadatelské agentury Lewron. "Věříme, že se nových rolí zhostí dobře, a že mezi nimi bude fungovat i ta takzvaná chemie," dodala Kocourová.

"Na moderování Cen Anděl se opravdu moc těším. Vždyť jsou to nejprestižnější hudební ocenění v zemi, kde o vítězích rozhodují hudební odborníci, takže jsou to vlastně takové české Grammy. A ty by chtěl přece uvádět každý, ne?" komentuje svou novou roli moderátorky Ewa Farna.

"Hodně se těším i na Tomáše Kluse, který je podle mne velmi talentovaný hudebník, a jsem zvědavá, jak nám spolu půjde moderování. Celé to beru jako velkou výzvu," vzkázala svým fanouškům Farna. Pro mladou zpěvačku bude mít letošní udílení cen i jeden hodně pikantní aspekt. V kategorii Objev roku je totiž nominována kapela Embassy, ve které působí i Ewy expřítel Marcus Tran.

Nejvíce nominací získala skupina Nightwork, která může uspět celkem ve čtyřech kategoriích. Zpěvákem roku pak zase může být vyhlášen již zesnulý Petr Muk, kterému nominaci vysloužilo jeho poslední album V bludišti dnů. Výsledky jubilejního 20. ročníku Cen Anděl budou vyhlášeny 23. února.

Nominace na jednotlivé kategorie se dozvíte po rozbalení celého článku.

Ewa Farna nadělila Tranovi k Vánocům kopačky

22. ledna 2011 v 20:16 | Lucik |  Ewa Farna - Novinky

Farna (17) a Tran (25) se rozešli během vánočních svátků. K výměně názorů došlo i veřejně na Facebooku.

Loňské vánoční svátky byly definitivní tečkou za vztahem Ewy Farné sMarcusem Tranem. Česko-polská popová princezna už nadobro přestala záletnému frontmanovi kapely Embassy tolerovat poměr s moderátorkou VIP zpráv Martinou Gavriely (32). Paradoxně v době Vánoc, kdy si lidé odpouštějí, posbírala veškerou kuráž a řekla své první lásce kategorické ne.

Ewin přístup Marcuse natolik rozhodil, že se za ní dokonce rozjel na česko-polské pohraničí napravit to, co pokazil, a přitom chtěl zpěvačku uplatit vánočním dárkem. Jeho omluvy na ni už ale nezapůsobily. 

"Můj nejhezčí dárek byl x kilometrů přes republiku, abych si vy slechl, že člověk, kterého milujete a snažíte se, aby byl pro vás vše, s váma nechce už nikdy být," postěžoval si zpěvák a kytarista prostřednictvím statusu na sociální síti Facebook. "On vás taky miluje, to se nebojte... A chtěl by, ale nejde to," komentovala Ewa Marcusův virtuální citový výlev. Na odpověď pak nemusela dlouho čekat. "Hranice si posouváme sami... Když chceme a musíme chtít... Miluju tě 
a žádám tě o odpuštění a o to, abys byla se mnou... Necháváš mě umřít a vytahuješ bílou vlajku před bojem," nepřestával fňukat rocker. "Pssst, nerozebírej si tady soukromí, Mari. Většinou to spěje jen k špatným věcem," snažila se ho ukáznit zpěvačka. To se jí nepodařilo a Tran virtuálně řešil jejich rozchod dále. "Nebudu. Jen tě veřejně žádám o odpuštění, a abys byla s tím, koho, jak říkáš, opravdu miluješ, a pomohla mu stát se lepším. To je všechno...," zoufale žadonil Marcus. 

Podle našich informací se hudebníkovi exotického vzhledu nepodařilo teenagerský idol obalamutit. Ewa je však podle svého vyjádření do Marcusestále zamilovaná, tak se možná nakonec stane, že mu poměr se sexuální mašinou Gavriely přece jen odpustí. Nekonečnou love story budeme nadále sledovat.


Dnešní dny aneb dny před vysvědčením

20. ledna 2011 v 16:36 | Lucik |  Moje povídání
Ahojky zase se k vám hlásím. Nemám moc času tak to vezmu rychle :) No to víte to pololetí se blíží a známky se dohání obvykle a beze změny na poslední chvíli. Hlavně učitelka z francouzštiny zjistila, že tam máme asi tak 3 známky. 

Minulý týden jsem byla na lyžích, tak teď je to samé dopisování sešitů. Strašně moc bych se tam chtěla vrátit :) Taky Vánoce už jsou za námi.. A teď ještě začal tát sníh. No to byla zima. Všichni řikají ať už to roztaje a je hezky. Ale já se bráním ať připadne. Škoda se to vyplňuje jim a ne mě. Já mam léto hodně ráda, ale v lednu má být prostě zima!

Taky jsem asi přibrala nějaký to kilo tak bych s tim měla něco dělat. Hraju badminton, lyžuju a hasiče. Nevíte o něčem co by mě mohlo bavit? :D

Zjistila jsem, že na začátku dubna je v Rokycanech Arakain. No budu muset vyrazit! Bude to těsný protože asi 12 přijedu z Anglie a Skotska a Arakain je tu 14.4. :)

Asi poslední tři nebo čtyři dny mi v pokoji na věži pořád hrají dvě CDéčka za sebou. Jsou to české novinky - Kabat Banditti di Praga a pak Alkehol Pojďme se napít. Doporučuji. 

Mějte se jak chcete a užívejte si zimy :) 
WA Lucik :-) 


Bravo Poster Speciál

18. ledna 2011 v 11:37 | Lucik |  Ewa Farna - Ewa v Novinách

V tomto díle můžete najít plakát Ewy Farné a Harry Pottera :)

Lyžák

17. ledna 2011 v 18:36 | Lucik |  Moje povídání
Ahojky.. v sobotu odpoledne jsem se vrátila z lyžáku :) Byla to prostě bomba. Ty hlášky, zážitky, kluci,.. všechno. Byla jsem jmenována nejlepším lyžařem  kurzu, i když jsem jen doplňovala prváky. (jsem v tercii). No to potěší. Všichni si ze mě dělali srandu. Taky mi pomohl jeden kluk, který mě přesvědčil začít závodně lyžovat ve 14 letech. Jemu je 16 a začíná závodně na kole, tak ať do toho jdu. Škoda že už je konec, ihned bych se tam vrátila. 
Zapomněla jsem dodat, že jsme jeli nějakym starym busem. Ten po cestě tam v Praze dojel. Po 2,75 hodinách jsme se konečně dočkali náhradního a do Krkonoš to dojeli. Po cestě zpátky jsme si řikali že to musíme dojet, ale asi 30 km od našeho dojezdu došla nafta. Naštěstí to bylo z kopce. Dneska se tomu už jen smějeme :)
Nejhorší zážitek byli běžky. Jsem přece jen o ten rok nebo dva mladší než ostatní. Bylo to pořád do kopce. Šla jsem asi 5 km stromeček. Proti nám foukal silnej vítr, pršelo, prostě bylo hnusně. 
Mějte se hezky :)

Farna ubrala na decibelech: Metal vyměnila za komerci!

16. ledna 2011 v 15:29 | Lucik |  Ewa Farna - Novinky
Praha - Zpěvačka Ewa Farna chce zpívat pro všechny generace. Aby ji lidé znali, musejí znít její písničky v rádiu. Proto se sympatická teenagerka smířila s komercí a ubrala na decibelech.


Mám ráda kytary a rockovej zvuk. Tímhle směrem chci jít. Bohužel dnes je populární dělat komerční ducavé věci," svěřila se Farna Korzu.
Na většině rozhlasových stanic vítězí komerce a finanční prospěch. Z toho důvodu Ewiny skladby z desek neznějí příliš tvrdě.
Polské album, které Ewa právě dotočila, bude tvrdší, protože na něm pracují jiní lidé než u nás. Přestože jde o stejné skladby, jiná bude mixáž, odlišný mastering a polsky zpívané vokály.
"V Česku je potřeba stále dělat kompromisy. Tady do rádia metal nepustí. Já jsem se rozhodla být komerční zpěvačkou, budu zpívat pro děti, mládež i dospělé a chci, aby tihle všichni řvali na mých koncertech Ewo, Ewo," přiznává Korzu zpěvačka polské národnosti s českým občanstvím.

Proto nahrává písničky pro rádia s mírnějším zvukem. Moc dobře ví, že na rozhlasových vlnách se hrají především uchu lahodící songy. Ewa však slibuje, že na koncertech muziku pořádně rozbalí.
Třinecká rodačka poslouchá většinu hudebních žánrů. Miluje i vážnou hudbu a nedá dopustit ani na tvrdý rock. Vysvětluje však, že má ráda písničky nepostrádající melodii. Nesnáší ducání a nemá ráda řev. V poslední době viděla koncert Kabátu, byla na Slashovi a navštívila koncert Prodigy.
O svých následovnících nic neví, mladé lidi v muzice příliš nesleduje a nikoho výtečného si nevšimla. V Polsku je nyní častěji než v České republice. Má tam řadu nasmlouvaných koncertů a ve Varšavě dokončila dotáčky zmíněného alba. Půjde o její třetí polské cédéčko.
"Je stejné jako deska Virtuální, jen má více písniček," dodává Ewa.
A69

Farna si nesmí vodit domů kluky. A holky už vůbec ne

16. ledna 2011 v 15:22 | Lucik |  Ewa Farna - Novinky
Zpěvačka Ewa Farna (17) prozradila, že si domů nesmí přivést o generaci staršího partnera. Tatínek by prý neměl vůbec radost. A kdyby si přivedla ženu, otec by ji asi zabil.

http://gfx.volny.cz/up/fotky/ewa-farna-400.jpg

"Už nepřemýšlím jako dítě, poznala jsem svět dospělých a chodím na jednání. Koukám se na starší kluky, na ty mladší už moc ne," přiznala zpěvačka Korzu.

Tatínek by údajně ale vůbec nebyl šťastný, pokud by si domů přivedla nějakého čtyřicetiletého přítele. Kdyby se ohlížela za ženami, tatík by ji přerazil. Ale to se prý nikdy nestane.

"Nemusí se bát. Fakt nekoukám na holky," dušuje se Ewa.

A dodává, že ani pána ve věku svého otce si domů nepřivede: "To by na něj bylo trošku moc. Ale je fakt, že Karel Gott má také o hodně mladší manželku a jsou spolu šťastní."

Ewa neupřednostňuje polské kluky před českými, ačkoli je sama polské národnosti. Tvrdí, že je to úplně jedno. Nepřipadá si příliš náročná, partner by měl být hodný a musí ji mít rád. A nezáleží ani na vzhledu, nerozhoduje se mezi blonďáky s modrýma očima, nebo tmavými typy.

Za svůj mladý věk se Ewa nestydí, nemá proč. A nevadí jí ani pupínky na tvářích. Je na ně dokonce pyšná. V médiích uvedla, že je to lepší, než kdyby už měla vrásky.