Prosinec 2010

Happy Silvester

31. prosince 2010 v 10:20 | Lucik |  Moje povídání
Tak jak už jste si mohli všimnout v minulém článku, kde jsem popisovala, že budu celé prázdni (svátky) na chatě na lyžích. K Vánocům jsou dostala nejnovější lyže Fischer World Cup. :) Jsem Happy. No a jelikož jsem tam kde jsem tak i teto článek jako články od 26. jsou přednastavené. Takže aspoň tímto vám přeji mnoho úspěchu do nového roku a splňte všechna předsevzetí. Oslavte to dobře. A prostě Happy New Year :)


Ewa Farná: Mám hodně předsevzetí, je to výzva!

28. prosince 2010 v 9:06 | Lucik |  Ewa Farna - Novinky

Ideální Vánoce si představuje bez stresu, s vypnutým mobilem a v blízkosti rodiny, nejvíc času jí v přípravách zabere úklid a do nového roku má velké plány. Taková je Ewa Farná.
Poznali jsme ji jako malou holku, ale čas letí a Ewa nám pomalu roste do ženy. Ačkoliv je jí teprve krásných 17 let, dokázala si i v tak mladém věku vybudovat slušnou kariéru. A proto, domnívám se, si své místo ve Vánočních rozhovorech s celebritami jistě zaslouží.

Jak si představujete ideální strávené Vánoce?
S rodinkou a nejbližšími, v pohodě, beze stresu s vypnutým mobilem a krásnou vánoční atmosférou. Koledy, tradiční pohádky nebo filmy a nula hádek. :) 

Jaké je Vaše největší Vánoční přání?
Ať vždy ke stolu zasedneme všichni, zdraví a plní pozitivní energie. Ať je tam cítit láska, rodině teplo a bezpečí. To bych byla šťastná a vlastně je docela jedno, kde by to bylo, i když doma je doma. :) 

Co zahrnují vaše přípravy na vánoční svátky a jak dlouho se na ně připravujete?
Moc dlouho ne, maminka napeče cukroví, děláme vánoční výzdobu, stromeček máme tak 23. 12., dřív ne. Jediné, co trvá dlouho, je můj předvánoční úklid, ten zabere tak týden. :D

Jaké máte předsevzetí nebo plány do roku 2011?
Pořádně se učit a doplnit materiál, co jsem zameškala. Připravit se na testy FCE z angličtiny, zdárně udělat řidičský průkaz a dostat nějaké přiměřeně dobré vysvědčení. :) Makat na nových písničkách, připravit oslavu 18. narozenin v podobě velkého narozeninového koncertu, zkusit se opět vrátit k pravidelným fyzickým cvikům kvůli kondici i postavě… No jo, toho je, každopádně se pokusím to všechno krůček po krůčku splnit, je to výzva. :)
A69

Legendy

27. prosince 2010 v 16:30 | Lucik |  Arakain - Alba

Vydání: 1995

Seznam skladeb

 1. Karambol
 2. Eleanor Rigby
 3. Hymna zoufalců
 4. Slečna závist
 5. Sněžná slepota
 6. Dál dál se ptej
 7. Chameleon
 8. Derniera (Zbývá už jen mávnout)


Salto Mortale

27. prosince 2010 v 10:08 | Lucik |  Arakain - AlbaVydání:1993

Seznam skladeb

 1. Brána iluzí
 2. Ultraparoháč
 3. Rám křivejch zrcadel
 4. Zase spíš v noci sama
 5. Kleptoman
 6. Gambler
 7. Jen jednou
 8. Salto mortale
 9. Marilyn
 10. Stárnem

Histe(o)ry

26. prosince 2010 v 16:20 | Lucik |  Arakain - Alba

History Live Live je živé album skupiny Arakain k 10. výročí existence skupiny.

Seznam skladeb

 1. Metalománie
 2. Ruce zla
 3. Jáma a kyvadlo
 4. Ztráty a nálezy
 5. Symfonie pro elektrický křeslo
 6. Myšlenky
 7. Půlnoční Hollywood
 8. Motýl noci
 9. Snaž se
 10. Ďáblovi soustružníci
 11. Gladiátor
 12. Dotyky

PL screen

26. prosince 2010 v 15:20 | Lucik |  Ewa Farna - Ewa v Novinách
A69

Black Jack

26. prosince 2010 v 15:04 | Lucik |  Arakain - Alba
Vydání: 1992

Seznam skladeb

 1. Black Jack
 2. Harlekýn
 3. Labyrint
 4. Zapomeň
 5. High Attack
 6. Ty se nezdáš
 7. Kolonie termitů
 8. Ukolebávka
 9. Don Quijote

Schozofrenie

26. prosince 2010 v 11:06 | Lucik |  Arakain - Alba
Vydání: 1991

Seznam skladeb

 1. Strážci času
 2. Teror
 3. Řekni a máš mě
 4. Kamennej anděl
 5. Antikrist
 6. Gilotina
 7. Sedmá pečeť
 8. Zlá křídla osamění
 9. Hibernatus
 10. Iluzorium
 11. Schizofrenie

Thrash the trash

25. prosince 2010 v 14:03 | Lucik |  Arakain - Alba
Vydání: 1990

Seznam skladeb

 1. Thrash The Trash - 4:53
 2. Šakal - 4:14
 3. Šeherezád - 6:50
 4. Ne! (Jdi a zabíjej) - 4:34
 5. Pán bouře - 4:16
 6. Štvanice - 4:50
 7. 311. peruť - 4:48
 8. Noc (instrumental) - 0:58
 9. Amadeus - 4:22

Krásný Štědrý Den

24. prosince 2010 v 7:03 | Lucik |  Moje povídání
Na dnešní den se hodně z vás těšila jako já, ale jsou i tací, kteří se na tento den netěšili. Bylo zas na poslední chvíli shánění dárků, prostě jako každý rok. Sníh nám venku doufám vydržel jako u nás. Ale teď to nejdůležitější. V adventním kalendáři otevíráme poslední okénko s číslem 24, adventní věnec už trochu chátrá, protože už tu stojí měsíc a poslední svíčka byla zapálena téměř před týdnem. Budu potřebovat nový kalendář, jak koukám další stránky už nemá.
Dnešek asi strávím tak, že ráno vstanu až se vyspím. K obědu budeme mít čočku, ale dobrou! Mami jí dělá s cibulí. Je fakt dobrá narozdíl od školní! A nejspíš bude s vajíčkem, aby jsem viděla zláté prasátko. Taky musim připomenout, že nesmí viset prádlo! Odpoledne strávím koukáním na pohádky nebo procházkou po vsi.. možná půjdu bruslit. Nesmím zapomenout odepisovat na vtipné SMS. Tak okolo páté hodiny se dostavíme s rodinou k babičce, kde se scházíme všichni od tátovi (je nevlatní ale mám ho ráda) strany. U stolu nás zase bude sedět o jednoho míň... Dám si asi vepřovej řízek s citronem a bramborový salát. Jelikož jsou tu i děti menší tak zazvoní zvoneček a vrhnem se nan dárky. Chtěla bych tam najít nové lyže, nějaké pro hodně pokročilé. Pak nějaké oblečení, a vlastně už nevim. Druhý den odjíždíme na chatu na Špičák, kde na nás
 čeká rodina z máminy strany. Tady budu chodit lyžovat každý den a bude to pro mne nejlepší prožití svátků. Na Silvestra se asi budu vracet domů, ale nic neni jisté
Trochu jsem se rozepsala a doufám že si tento den užijete. Najděte pod stromečkem to co chcete a zachovejte klid v každé situaci. Přeji vám šťastné a veselé!

Přeje Lucka

Zase nestíhám

23. prosince 2010 v 11:14 | Lucik |  Moje povídání
Tyjo včera jsem dělala asi tak 4,5 hodiny prezentaci na tu blbou hudebku. Téma bylo Co poslouchali vaši rodiče když byli teenagery. Vzala jsem to trochu jinak a tu prezentaci jsem pojmenovala Moderní hudba 80. let. Má to asi 20 políček plných popsaných. Jde jen o to že to máme ve škole prezentovat tak 15-20 minut. Když jsem to četla, tak mi to trvalo 10 min a přidam k tomu písničky a nějak se to natáhne. Máme to dělat ve dvojici, ale moje kolegině je taková že jí řeknu ať to udělá a ona se na to vykašle.. Pak jsem chtěla stihnout udělat domácí úkol z matiky. Ta učitelka se asi uplně zbláznila, protože nám dala 7! stránek z pracovního sešitu. Už mam 3 tak budu pokračovat. Taky jsme měli doma oslavu mého a bratrovo svátku minulý víkend. Je tu takovej bordel, že to jsem za dobu svého pobytu u mě v pokoji nezažila. Tak z toho plyne, že musim uklidit. V úterý jsem konečně dokoupila vánoční dárky, tak je budu zabalovat. Nejraději bych to stihla do hodiny protože jedeme pro stromeček, ale to asi nehrozí jak jste si mohli všimnout. Tak už nebudu nic psát, protože jinak to nestihnu :D Přeju Vám hezké svátky
Vaše Lucka

Vysněný Harry Potter

21. prosince 2010 v 20:11 | Lucik |  Moje povídání
Tak asi po měsíci od premiéry jsem se konečně dostala do kina na vytouženého Harryho Pottera! Jsem jeho fanoušek asi od druhé třídy když jsem přečetla první knihu, kterou jsem si koupila z takových těch knižních nabídek co chodili do školy. Za další půlrok jsem dokázala přečíst pět dílů co v té době bylo v češtině. Pro mě to bylo hodně :) A pak jsem čekala na další díly jako každý a četla. Doma mam ale z knížek jen ten Kámen Mudrců a pak jsem o předloňských Vánocích dostala 2 knížky Relikvie Smrti. Jednu od taťky a jednu od mamky (p.s. rodiče mám rozvedené a podruhé se vzali s někým jiným). No tak už dost s tim popisováním mojí minulosti :) 
Jeli jsem tam se školou tak jsem si to až tolik neužila ale musím přemluvit bráchu aby se mu tam moc chtělo a jeli tam znovu a třeba bych z toho aspoň něco měla. Nejde o to že bych to neslyšela, jenže jsou lidi který to prostě nezajímá a kazí to ostatním :( Přišlo mi to dokonale zfilmovaný podle tý knížky, narozdíl od jiných filmů :D Jsem nakonec ráda, že to dali do dvou dílů, protože na čtyřhodinovej film by asi šel blázen a na dvouhodinovej je to moc krátký.
Možná kdybych tam šla sama tak u některých pasáží možná slza ukápne. Harry (Daniel Radcliffe) mi přišel nakonec jako malej chudák,  Hermiona (Emma Watson) mi přišla zase dokonalá, ale zaručeně nejlepší herecký výkon byl Bellatrix Lestrange (Helena Bonham Carter). Taky se mi líbil Draco (Tom Felton) i když je to takovej chcípák.

Zase jsem se moc rozepsala skoro do svejch pocitů a nálad. Pořád čekám, že se jednoho dne něco stane,  a že tento svět nemůže být úplně vymyšlený i když to vím. Vrátím se zase do ještě smutnější reality a budu čekat. 

Ewa Farna: Neodolala trendy brýlým

21. prosince 2010 v 19:23 | Lucik |  Ewa Farna - Novinky


Zpěvačka Ewa Farna dlouho vypadala, že má svůj styl a trendy jí nechávají chladnou, přesto nakonec neodolala, a pořídila se moderní černé retro brýle.
Zatímco řada českých celebrit zvolila klasický retro rámeček, takže všechny vypadaly, jakoby snad nafasovaly stejné brýle, Ewa šla zase svojí . Vybrala si totiž brýle s prodlouženým tvarem, takže v nich možná trochu připomínala Halle Berry s kočičí maskou z filmu Cat Woman.
Farna se s novými brýlemi představila na charitativním galakoncertu Magická noc v , kde také vystoupil Karel Gott se svým slavným tanečkem.
Tam ho doprovodila také manželka Ivana s dcerkou, a protože celá rodinka přišla v bílém, vypadala, že se na vánoční svátky už opravdu těší.
A69