Listopad 2010

2010.11.29 Ewa Farna - EWAkuacja, making of

30. listopadu 2010 v 11:57 | Lucik |  Ewa Farna - Videa


A kydy vám to nešlo psutit tak to najdete Tady :)

Český slavík 2010: Bílá podporovala Primu, Farna vypalování CD

30. listopadu 2010 v 11:54 | Lucik |  Ewa Farna - Novinky
Letošní ročník, již 45 ročník ankety cen Český slavík, se nijak výrazně nelišil od těch předchozích. Po šestatřicáté si zlatého slavíka odnesl Karel Gott, po třinácté zpěvačka Lucie Bílá a počtvrté skupina Kabát.

Bílá se stala i celkovou vítězkou ankety, když dostala celkem 54 060 hlasů.
Místo pokorného děkování se ale celebrity letos při děkovné řeči pořádně rozpovídaly.

Bílá: Nova mě stejně jednou osloví

Lucii Bílé televize Nova, která byla hlavním mediálním partnerem, zakázala zpívat, a tak si zpěvačka neodpustila pár narážek.
"Každý rok půjčuji své Slavíky do televize. Teď jsem si je nedávno dávala zpět na své místo a u každého jsem se zastavila. Musím říct, že je to bomba. Je potřeba vyhledávat nové talenty. Zítra máme finále, bylo by prima, kdybyste se dívali," pronesla v přímém přenosu.

Toho, že by z toho byl problém, se nebojí. Je si jistá, že jednou se na ni televize Nova stejně s něčím obrátí.

Farna byla ráda, že ji nevyhodili ze školy

Zpěvačka Ewa Farna, která po druhé Lucii Vondráčkové letos obsadila bronzovou příčku, se také rozpovídala víc, než by chtěla.


"Chci poděkovat všem za podporu, za to, že mě ještě nevyhodili ze školy a také za to, že si lidé kupují, vypalují i stahují moje písničky," svěřila se.

Největším a také nejvtipnějším překvapením byla kapela Nightwork, která obsadila ve skupinách bronzovou příčku a její člen Vojtěch Dyk i třetí místo v kategorii zpěvák roku. Přestože to nečekal, pohotově zareagoval v souvislosti s jejich současným úspěšným hitem Tepláky.
"Samou radostí mi přeskočily gule doleva," vyhrkl ze sebe a rozesmál celé publikum.

Naopak do smíchu divákům moc nebylo při interpretaci písně Petra Muka Tančíš sama, kterou zazpíval stříbrný slavík v mužské kategorii Petr Kolář, a uctil tak zpěvákovu památku.

Skokanem roku byl potom zvolen Xindl X, Objevem roku se stala Markéta Konvičková.
A69

Český slavík 27.11.2010 x4

30. listopadu 2010 v 11:49 | Lucik |  Ewa Farna - Fotky

↓Cleý článek ↓

Zmalovaná Farna nechtěně ukázala pořádné ochlupení celému národu

30. listopadu 2010 v 11:47 | Lucik |  Ewa Farna - Novinky
Včera v 9:54 | AlíSeK69 |  Ewa - News
Ewa Farna (17) skončila v anketě Český slavík na sympatickém třetím místě. Historicky nejmladší držitelka ceny pro nejoblíbenější zpěvačku ale zdaleka ještě nedosahuje takových kvalit jako její kolegyně. Nebo jí snad teta Lucie Bílá (44) zapomněla vysvětlit, co znamená slovo depilace?

Ewa Farna je bezesporu nejvydařenější produkt producenta Leška Wronky. Důkazem budiž její hvězda, která od čtrnácti let letí strmě vzhůru a její obliba byla stvrzena první soškou Českého slavíka, kterou získala ve svých čerstvých patnácti letech. Nyní, dva roky poté, je ale Farna ostřílenou matadorkou a ve svých sedmnácti letech už se snaží zaujmout i jako mladá žena, ne jen jako idol teenagerů. Bohužel její image tomu jaksi neodpovídá, protože jinak by nevystoupila se svou písní během živého přenosu zmalovaná jak Marfuša. 

"Nevím, kdo Ewě tuto image poradil, ale pravdou je, že se na ni absolutně nehodí. Mladým dívkám sluší něžnější make-up, tím spíš, když jsou tmavé typy, jako je ona," komentovala přeplácaný make-up Farné jedna z našich nejznámějších vizážistek, která se vyhlašování vítězů také účastnila. A i kdybychom Ewě odpustili silnější líčení, se kterým v jejím věku experimentuje asi každá dívka, co je rozhodně nepřípustné, je hustý tmavý porost na jejích rukou. Farna si totiž na přebírání bronzové ceny pro třetí nejpopulárnější zpěvačku oblékla černo-zlaté šaty, které neměly ramínka. Odhalily tak Ewiny neoholené ruce, což v dnešní době působí značně nechutně.

"Raději jsem to vůbec nekomentovala, protože toto je společenské faux pas nejvyššího kalibru a nechápu, že jí to někdo neřekl," dodala známá stylistka. Možná by Ewa měla příště místo českých granátů dostat obyčejný holicí strojek…
A69

Český slavík 27.11.2010 x3

30. listopadu 2010 v 11:44 | Lucik |  Ewa Farna - Fotky


A69

Český slavík 27.11.2010 x2

30. listopadu 2010 v 11:43 | Lucik |  Ewa Farna - Fotky


imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.com
A69

Seznam mých stálých a nových Sb

29. listopadu 2010 v 18:32 | Lucik |  Ostatní

Super tak se mi povedlo dát do pořádku mé blogy oblíbení nebo prostě spřátelené. Tady je seznam a nahoře je trochu divný "diplom" jestli se tomu dá tak řikat :D

Top SB

Monis

Paddy

Fender


Faithful SB

Klimik

Normal SB

Nelisa

Labanda

Lejdynka 

Radka

Tony Montano

Jinak kdyby měl někdo zájem tak napište:) 
Hodnoty se můžou měnit podle aktivnosti.
Smažu si tě buď neaktivností nebo nenavštěvováním, ale dávám předem vždy vědět :)

Bobování je nejlepší lék

29. listopadu 2010 v 17:29 | Lucik |  Moje povídání

Tak super :D O víkendu jsem byla v divadle, to jsem se smála od  začátku do konce :D Jinak jsem nedělala nic.
Dneska jsem se vykašlala na všechny povinnosti i na počítač a šla bobovat ven :) Nic lepšího neni. Před domem máme asi tak 20 cm sněhu a kopeček. No spíš "pangejt". Bobovali jsme, koulovali jsme se, no prostě jako malí děti :) Zítra jdu znova. 
Teď jdu psát skutečný příběh do naší kroniky, které nebude rozumné zveřejňovat,  a pak zřejmě budu muset napsat sloh na češtinu s názvem: Průměrný pozemštan očima mimozemštana. Mam začátek ale kdyby jste měl někdo nějaký typ jak bych to mohla zpracovat můžete mi to psát budu jedině ráda :) 
Na příští víkend pokud nebude sníh tak máme sraz s naší 3- člennou partou a pokud jo! Tak pojedu na zahájení lyžařské sezóny 2010-2011 na Špičák na Šumavu, kde máme chatu. Kdyby jste věděli jak se tam těšim nebo na lyže :) 
Jinak co jste dělali vy a co plánujete?
Nechcete mi pomoc se slohem? Mějte se hezky, užívejte sněhu a někam vyražte lyžovat :)

Dva slavíci putují do regionu

28. listopadu 2010 v 11:21 | Lucik |  Ewa Farna - Novinky

Ewa Farna získala třetí místo v kategorii zpěvaček a Markéta Konvičková za objev roku. Absolutním slavíkem se stala Lucie Bílá a po šestatřicáté si sošku za první místo mezi pěvci odnesl Karel Gott. Ten poděkoval lidem zato, že ho volili i tentokrát. "Jsou ještě oblasti, kde si lidé změny nepřejí. Jsem rád, že má voličská základna je stálá," řekl Gott.
A69


Ewa Farna prodává vánoční balíčky

28. listopadu 2010 v 11:19 | Lucik |  Ewa Farna - Novinky

Zpěvačka Ewa Farna se objevila v , kde v jednom obchodním pořádala autogramiádu svého kalendáře pro rok 2011. Dobře totiž ví, jak je důležitá.
Farna a její tým spolupracovníků jsou zjevně dobří obchodníci, a  zpěvaččině pro její fanoušky přichystali řadu vánočních balíčků, které jsou k dostání za několik stovek .

K mání tak je samozřejmě i Ewin kalendář, který za víc jak pětistovku doplňuje a sešit.
Mezi dalšími vánočními balíčky s Ewou Farnou je třeba i školní trojkombinace, která se skládá z pořadače, bloku a podložky pod počítačovou myš.
A69
Vyhodnocení Český slavík 2010

28. listopadu 2010 v 0:57 | Lucik |  Ewa Farna - Novinky

Ewa Farna se umístila již po třetí na 3. místě v Českém Slavíkovi. Gratuluji :)