Říjen 2010

EWAkuacja na początku listopada

26. října 2010 v 14:50 | Lucik |  Ewa Farna - Novinky
Trzeci album Ewy Farny "EWAkuacja" ukaże się 5. listopada. Na krążku znajdzie się 14 utworów.


Obok 12 podstawowych piosenek album będzie zawierał dwa bonusowe kawałki: piosenkę z filmu "Camp Rock 2" - "Nie zmieniajmy nic" oraz kompozycję Fryderyka Chopina zaśpiewaną przez Ewę w specjalnym projekcie gry.

Dzięki dwóm poprzednim albumom 17-letnia Ewa zdobyła status gwiazdy młodego pokolenia w naszym kraju. Jej talent został doceniony zarówno przez fanów jak i branżę muzyczną, czego dowodem są zdobyte przez wokalistkę prestiżowe nagrody, m.in. dwie VIVA Comet, Super Jedynka w Opolu, Złote Dzioby, Eska Music Award, a także nagroda internautów na festiwalu TOPtrendy oraz nominacje do Fryderyków.

Lista piosenek na "EWAkuacji":
1. Ewakuacja
2. Maska
3. Bez łez
4. Król to ty
5. Kto więcej da
6. Nie jesteś wyspą
7. Polowanie na motyle
8. Uwierzyć
9. Zwiodę cię
10. Deszcz
11. Wyrwij się
12. Nie przegap
13. Nie zmieniajmy nic (Camp Rock 2: Wielki Finał)
14. Projekt CHOPIN
perfect-ewaII. ročník Benefičního koncertu Linky bezpečí v čele s Ewou Farnou

25. října 2010 v 18:56 | Lucik |  Ewa Farna - Novinky
Chci být neviditelná, ať už to skončí, chci odsud pryč. Takové pocity mají občas všichni. Každý má někdy svůj "den blbec" a nezáleží na tom, jestli je naše špatné rozpoložení odůvodněné nebo ne. Prostě to jednou za čas přijde, nic se nedaří, co se může pokazit, se zaručeně pokazí a naše nálada je někde hluboko pod bodem mrazu.

Naštěstí se my dospělíumíme s těmito pocity vypořádat. Ať už tím, že si vyjedeme na výlet se svým přítelem, vyrazíme s nejlepší kamarádkou do baru, nebo se doma zachumláme do deky a u hezkého filmu se potají vypláčeme. Jenže děti,ty si s tím často rady nevědí. Jak má malé dítě pochopit, proč se mu jeho starší spolužáci posmívají a ubližují mu? Jak se má srovnat s tím, že se jeho rodiče neustále hádají? Naštěstí je tady Linka bezpečí. Ano, ta Linka bezpečí, kterou známe všichni, protože funguje už 16 let, ale jen málokdo ví, že je nucena shánět rok co rok peníze na to, aby mohla dalších 12 měsíců opět pomáhat těm, kdo ji potřebují. Spolu s jejími partnery, kteří ji soustavně a neúnavně podporují, má nyní možnost přispět každý z nás. Nemusíte nikam chodit, nic zařizovat, jen si doma 28. října večer zapněte první program České televize nebo Český rozhlas 2 - Praha.

Pobavte se u zajímavých hudebních vystoupení II. ročníku Benefičního koncertu Linky bezpečí v čele s  Ewou Farnou a jejími zajímavými hosty a pošlete dárcovskou SMS. Víc dělat nemusíte. Vaše zpráva umožní další fungování této pomocné ruky, která je nabízena všem dětem v těžké životní situaci. Přispějte a pomozte. Člověk nikdy neví, co když jednou bude potřebovat podpořit i vaše dítě? Potom je tato pomoc k nezaplacení.

Nárůst sebevražedných a sebedestruktivních tendencí na Lince bezpečí

Ewa Farna, sedmnáctiletá nadějná zpěvačka, podporuje Linku bezpečí. Linka je v provozu už 16 let a za tu dobu na ní zavolalo přes 8 miliónů nešťastných dětí. Sama Ewa k tomu říká, že i ona si někdy není jistá, ale je důležité mít se komu svěřit, s kým se poradit. A kvůli těmto chvílím je tady Linka bezpečí. Nejčastějšími volajícími jsou teenageři, především dívky, ve věku 14 let. Alarmující je až dvojnásobný nárůst problémů s šikanou, týráním, zneužíváním a sebepoškozujícími a sebevražednými tendencemi.

K zachování této pomoci i v příštím roce potřebuje Linka získat finanční prostředky. Proto pořádá II. ročník Benefičního koncertu, při kterém mohou diváci zasílat dárcovské SMS. Na koncertě vystoupí spolu s Ewou také Pavel Šporcl, skupina Čechomor, beatboxer Nasty, Miro Žbirka a další. Za pomyslný moderátorský pult se postaví Saša Rašilov. Minulý ročník sledovalo přes 500 tisíc diváků a vynesl 3,65 miliónů korun. Podaří se Ewě překonat tato čísla?

Přímý přenos vysílá 28. října od 21 hodin první program České televize a Český rozhlas 2 - Praha.

DMS LINKABEZPECI na číslo 87777
(cena jedné DMS je 30 Kč)
perfect-ewa

Ekologiczna Ewa Farna

25. října 2010 v 18:51 | Lucik |  Ewa Farna - Novinky
Niedawno Ewa Farna apelowała przeciwko przemocy szkolnej. Jak się okazuje, młodej gwiazdce wiele spraw leży na sercu. Tym razem Ewa wzięła udział w kampanii na rzecz oszczędzania energii. Została polską twarzą kampanii Disney Friend for change, której celem jest uświadomienie młodym ludziom, jak ważne jest w dzisiejszych czasach dbanie o środowisko.

perfect-ewa

Farna: Ocalmy lasy.

25. října 2010 v 18:49 | Lucik |  Ewa Farna - Novinky

Ewa Farna jest twarzą kampanii "Disney Friend for change". Piosenkarka w wideo zachęca wszystkich do przyłączenia się do akcji oszczędzania energii.

Ty możesz ocalić drzewo. Wszyscy razem możemy ocalić las.

Sprawdźcie, jak możemy być bardziej ekologiczni.

perfect-ewa


EWAKUACJA

25. října 2010 v 18:47 | Lucik |  Ewa Farna - Alba
1. Ewakuacja
2. Maska
3. Bez łez
4. Król to ty
5. Kto więcej da
6. Nie jesteś wyspą
7. Polowanie na motyle
8. Uwierzyć
9. Zwiodę cię
10. Deszcz
11. Wyrwij się
12. Nie przegap
13. Nie zmieniajmy nic
14. Projekt CHOPIN

Ewa Farna: Preniknúť medzi Bílú či Vondráčkovú je veľká drina

25. října 2010 v 18:46 | Lucik |  Ewa Farna - Novinky
Mladá česká speváčka Ewa Farna pred pár dňami zvíťazila v rámci cien slovenskej hudobnej televízie musiq1. Ceny doposiaľ zbierala v troch krajinách - ktoré sú pre ňu najvýznamnejšie?
"Najviac ocenení som dostala asi v Poľsku. V Česku funguje základňa ľudí ako je pani Vondráčková, pani Bílá a je veľmi ťažké dostať sa medzi nich, byť slávicou a podobne - takže každá cena v Česku je pre mňa veľký úspech," vysvetlila Farna. Záhadou pre ňu zostáva, ako sa jej vlastne podarilo už druhý rok po sebe obhájiť prvenstvo v ženskej speváckej kategórii - tento rok porazila napríklad aj Janu Kirschner.
"Hráme na Slovensku málo, možno až na pár festivalových koncertov v lete. Tiež neposkytujem často rozhovory, promo na Slovensku nie je silné. Napriek tomu mu tu mám fanúšikovskú základňu. Predpokladám, že to je práve jej zásluha, že som znovu uspela," uviedla Farna, ktorá v budúcnosti plánuje na východ od rieky Moravy hrávať častejšie.
"Na Slovensku máme v pláne druhú časť turné, ktoré sme odohrali v Česku. Nepôjde o také veľké priestory. Treba ísť na to opatrnejšie," doplnila osemnásťročná speváčka.
perfect-ewa


Gavriely z VIP zpráv - S milencem Farné už bydlí!

25. října 2010 v 18:42 | Lucik |  Ewa Farna - Novinky

Přestože se všichni zúčastnění snaží kolem svých vztahů tvořit mlhu, získává milenecký trojúhelník moderátorky VIP zpráv televize Prima Martiny Gavriely (32), kytaristy Marcuse Trana (25) a mladičké zpěvačky Ewy Farné (17) jasné obrysy! Ačkoliv Marcusova oficiální přítelkyně Ewa si jeho nevěru nepřipouští, zkušená Gavriely si milence nastěhovala domů!
Nikdo se ke kauze nechce vyjadřovat a oficiální management Ewy Farné tvrdí, že přestože Marcus a Ewa procházejí složitějším obdobím, i nadále tvoří pár. Sedmnáctiletá zpěvačka sice sbírá ceny popularity jako na běžícím pásu, ale co se životních zkušeností týče, stále se nechá opít rohlíkem. Žije na Ostravsku, příteli Marcusovi nechává volnost a jeho »kamarádství« se sexy Martinou Gavriely si nechává vysvětlit tím, že jí hlídá děti...
Z fotografií deníku Aha! však vyplývá, že Marcus u Gavriely tráví mnohem více času, než by potřebovala chůva dětí! V domku v  Chýni nedaleko Prahy totiž přespává a bydlí! "Protože nemá auto, Gavriely ho vozí na metro svým. Ona jinak většinou ráno odchází, a doma zůstávají její dcery, Marcus i její máma. A odpoledne nebo večer se moderátorka vrací s nákupy. Připomíná to spokojený rodinný život," popisují fotoreportéři deníku Aha! s tím, že na noc Marcus rozhodně neodchází.
Hlídané děti si navíc Marcuse ani babičky moc nevšímají a spokojeně řádí celé dny venku. Marcus tedy bude buď špatná chůva, nebo dobrý milenec. Své by o tom mohla vyprávět i zpěvačka Olga Lounová, kterou podobným způsobem Tran podváděl kdysi právě s Farnou...
perfect-ewa

Ewa - Musiq1 Awards 2010

25. října 2010 v 18:39 | Lucik |  Ewa Farna - Fotky
imagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.comimagebam.comimagebam.com
perfect-ewa

Zhrzená Ewa Farna přestala komunikovat se světem

25. října 2010 v 18:38 | Lucik |  Ewa Farna - Novinky
Nedávno prosáklo na povrch, že záletný milenec a přísavka na úspěšných ženách a dívkách Marcus Tran (25) podvádí svou oficiální přítelkyni Ewu Farnou (17) s moderátorkou VIP zpráv Martinou Gavriely (32). Tato kauza má však další vývoj - Ewa se úplně zatvrdila a zrušila všechny své naplánované akce!"Poté, co na Marcuse praskl jeho další podvod, se musel rozhodnout - dá přednost Gavriely, nebo Farné? Vybral si Farnou, protože z ní by mohl mít coby hudebník přece jen větší profit. Ewa ale na jeho telefonáty a SMS vůbec nereaguje. Potřebuje teď prý nějaký čas na to, aby si vše nechala projít hlavou," řekl redakci Super.cz zdroj blízký celému milostnému trojúhelníku.

Transe nejdříve vydával jen za občasného pomocníka a hlídače dvou dětí Martiny Gavriely, později se ale nechal vnadnou blondýnkou ochočit a začal být Martině "nápomocen" i jinak než jako zpěvák dětských ukolébavek.

Farna však díky tomuto propletenci konečně přišla na to, jak asi musela před lety prožívat podobnou situaci zpěvačka Olga Lounová (29). S Lounovou totiž Marcus chodil dlouho před tím, než ji začal podvádět právě s mladičkou Ewou. Tu posléze připravil i o věneček. Není tak divu, že pubertální zpěvačka teď kvůli tomuto náhlému prozření prožívá značně neveselé období.

Ale co Martininy city? Moderátorka má jistě nárok se coby "zapuzená" a nešťastně zamilovaná žena cítit velmi mizerně. Ale i kdyby to tak doopravdy bylo, nedává na sobě nic znát. "K této kauze se vůbec vyjadřovat nehodlám. Chci jenom říct, že Ewu mám ráda a snažím se být šťastná. Odstěhovala jsem se za Prahu a buduji si nový život," osvětlila Gavriely svou současnou situaci.

Která z jeho žen nakonec chudáka Trana, který teď "nemá do čeho píchnout", vezme na milost, to ukáže až čas. Jisté však je, že láska zvítězí. Alespoň do té doby, než přelétavýMarcus nahlédne pod další roztouženou sukni. 
perfect-ewa


Ceny musiq1 awards 2010 sú rozdané

25. října 2010 v 18:34 | Lucik |  Ewa Farna - Novinky

Moderátor večer boli Matúš Krnčok a Ivan Biňďo Bindas. Ceny odovzdávali v bratislavskom klube LOFT! playmates, pornokráľ Robert Rosenberg, modelka Hana Mašlíková, skupina Nightwork, topmodelka Michaela Kociánová a šéfproducent musiq1 Jozef Poláček.
Prvé miesto v podobe zlatej mrkvy získal za najlepšie video režisér Martin Hudák za skladbu Už Richarda Müllera. Najlepšou skladbou bola skladba Mojich najlepších 15 rockov od skupiny Iné Kafe. Rockeri si odniesli prvé miesto aj za musiq1 live a musiq1 skupina. Nováčik roka je česká skupina Mandrage a speváčka roka Ewa Farna. Spevák roka je český pesničkár Xindl X. International act a international song vyhrali 30 second to mars. Najlepší zahraničný videoklip vyhral Eminem so skladbou Not Afraid.
Počas programu účinkovali Embassy, Jana Kirschner, From Our Hands, Ben Cristovao, Xindl X,
Hafner a Billy Barman, Terry Poison z Izraela, Gabriella Cilmi a Mr Hudson.

musiq1 spevák:
víťaz: Xindl X
ďalší nominovaní: David Deyl, Vecmusiq1 speváčka:

víťazka: Ewa Farna
ďalší nominovaní: Jana Kirschner, Aneta Langerová

musiq1 skupina:
víťaz: Iné Kafe
ďalší nominovaní: Embassy, UDGmusiq1 skladba:

víťaz: Iné Kafe - Mojich najlepších 15 rockov

ďalší nominovaní: Tina feat. Rytmus: Príbeh, Viktor Hazard ft. Rapsuperstars: Toto Je Hip Hop 2010


musiq1 nováčik roka:

víťazi: Mandrage

ďalší nominovaní: Dramatikz, Ben Cristovaomusiq1 live:
víťazi: Iné Kafe

ďalší nominovaní: AMO, Clou

musiq1 international video:

víťazi: Eminem: Not Afraid

ďalší nominovaní: 30 Second to Mars: Kings & Queens, Lady Gaga ft. Beyonce: Telephone

musiq1 international song:

víťazi: 30 Seconds to Mars : Kings & Queens

ďalší nominovaní: Lady Gaga: Bad Romance, Stromae: Alors on dansemusiq1 international act:
víťazi: 30 Seconds to Mars
ďalší nominovaní: David Guetta, Eminem

musiq1 Cena rádia Expres:

víťazi: Tina a Rytmus: Príbeh


špeciálna musiq1 fashion  kategória:
víťaz: Martin Vantúch
musiq1 rešpekt:
 Richard Müller
perfect-ewa