Srpen 2010

Banner Arakain

30. srpna 2010 v 10:42 | Lucik |  Grafika

Ahoj nechala jsem si vyrobit banner s Arakainem od jedné super stránky -i-love-you.blog.cz. Moc se ti povedl tak děkuju. Už jsem to psala že blog bude čekat změna, buď ho smažu ale jiný ho nenahradí nebo prostě přidám něco aby blog nebyl jen o Ewě. Já jsem pro tu druhou možnost ale chci vědět váš názor tak hlasujte v anketě pod článkem po rozkliku na komentáře :)

Ewa Farna ráda lenoší, letos ji však čeká adrenalinové léto

26. srpna 2010 v 10:02 | Lucik |  Ewa Farna - Novinky
Zpěvačka Ewa Farna oslaví 12. srpna své teprve 17. narozeniny. První slavnou písničku Měls mě rád nazpívala ve 12 letech. Za pětiletou pěveckou kariéru se stačila stát Objevem roku v Českém slavíkovi, ve stejné soutěži se dvakrát umístila na třetím místě, je zpěvačkou roku v soutěži Anděl 2009. V České republice a Polsku vydala pět desek. Letos se stala tváří kosmetické firmy Oriflame.
Jak a v kolika letech jste se dostala ke zpívání? Přivedli vás ke zpěvu rodiče?
Zpívám odmalička. Myslím si, že jsem zpívala určitě dříve, než jsem začala mluvit. Ke zpěvu mě samozřejmě přivedli rodiče, kteří jsou hodně aktivní právě v hudbě, ale také ve sportu.
Je pro vás přirozenější zpívat česky nebo polsky?
Zpívání je pro mě přirozenější v polštině, protože jsem Polka. Ale co se týká mluvení, je pro mě zase naopak jednodušší mluvit česky, protože se pohybuji v českém prostředí - česká kapela, český tým, mám i českého kluka, takže s češtinou jsem v kontaktu častěji než s polštinou. 
Kde si vás vyhlédl producent a skladatel Lešek Wronka?
Viděl mě na dětském hudebním festivalu v Havířově. Lešek Wronka seděl v porotě a asi se mu můj zpěv líbil, takže mi nabídl spolupráci.   
Kterou písničku ze svého repertoáru máte nejraději?
Je těžké odpovědět na takovou otázku.  Nenatočila bych písničku, která by se mi nelíbila a kterou bych neměla ráda. Když už bych měla nějakou vybrat, byla by to Obrazová víla. Moc mám ráda také píseň Ty jsi král, která je věnována Michaelu Jacksonovi, jedna písnička byla napsána pro mou babičku, takže ty tři bych vyzdvihla. Je to asi textem, co dodává písničce na důležitosti a na emocích, které pak s hudbou gradují.   
Míváte před koncerty trému, a pokud ano, jak se jí zbavujete. Máte před vystoupením nějaký svůj zavedený rituál?
Docela často se před koncertem modlím. Jsem věřící, křesťanka, takže vždycky tajně zajdu na záchod a poprosím, aby všechno dobře dopadlo. Měli jsme v kapele rituál, že jsme si dali všichni ruce nad sebe, aby se koncert vydařil, bohužel teď se to nějak vytratilo. V poslední době se před každým koncertem rozezpívávám a dávám si na tom dost záležet. Trému jako takovou naštěstí nemám, neměla jsem s ní problémy ani na začátku kariéry. Tréma by mi hodně ztěžovala zpívání. Je mi jedno, když je na koncertu deset, padesát nebo několik tisíc lidí. Trochu mívám trému před publikem, které znám, před kamarády, na rodinných slavnostech.
Dotkla se vás nějak popularita? Zažíváte nepříjemné akce ve svém okolí, setkala jste se třeba se závistí u kamarádů?
Se závistí jsem se nesetkala, snad jen v jednom případě, kdy jsme se s kamarádkou nějak nepohodly. Spolužáci na střední škole, kam chodím, mě naštěstí berou normálně. Popularita se mě tedy snad nedotkla. Těžko se to posuzuje člověku na sobě, věřím, že jsem zůstala normální holkou a čtyři roky zpívání mě nepoznamenaly. Zpívání mě ale přivedlo o krůček blíže k dospělému životu. Účastnila jsem se různých jednání a schůzek, na které bych se jako nezpěvačka nedostala, setkala jsem se se zajímavými lidmi, což bych jinak neměla šanci zažít.  Je to každopádně dobrá životní zkušenost. 
Víte už dnes, že hudba je obor, kterému se budete profesně věnovat celý život? Dokážete si vůbec představit, že byste dělala nějaké jiné povolání?
Umím si představit, že bych dělala jiné povolání. Za dva roky se budu hlásit na vysokou školu a zvolím si nějaký humanitní obor, možná na právo nebo politologii. Ráda se vzdělávám, takže ve studiu na vysoké škole budu každopádně pokračovat. Těžko dnes říct, jestli zůstanu navždy u zpívání. Zatím mě baví a ráda bych v něm pokračovala i po vysoké škole. Prozradím vám, že bych ráda zkusila studovat alespoň dva semestry hudební produkci ve Spojených státech. Třeba i to je směr, kam se budu jednou ubírat. 
Letos jste se stala tváří Oriflame. Jak k této spolupráci došlo a používáte tuto kosmetiku?
Kontakt domluvila má manažerka a musím říct, že jsem za tuto nabídku moc ráda. Přesněji řečeno, jsem z ní nadšená. Oriflame je dobrá značka a budu ji podporovat už proto, že je cenově dostupná a kvalitní, takže si ji mohou pořídit i mí fanoušci. Velmi oceňuji, že se jedná o přírodní kosmetiku. To je věc, která mě asi zaujala nejvíce, v dnešním světě plném chemie je to obzvlášť cenné. Značku Oriflame mám osobně ráda, takže se mi s ní bude dobře spolupracovat. A velmi mě překvapilo, že management Oriflame je hodně přístupný a otevřený, zajímaly jej mé názory, což není zase až tak běžné.
Kam jste jezdila jako dítě na prázdniny?
Rodiče rádi cestují, takže jsme hodně jezdili do zahraničí. Pamatuji si, jak jsme procestovali Německo, zajeli si do Paříže, krásně bylo na Mallorce. Projeli jsme snad celou Evropu, nebyli jsme jen ve Skandinávii. Navštívili jsme i Turecko, kde se misí evropská a asijská kultura.
Dáváte přednost lenošení u moře anebo máte raději poznávací zájezdy, případně adrenalinové atrakce jako třeba raft?
Plánuji, že pojedu s kamarády do Chorvatska a tam se budeme věnovat horolezectví, cyklistice a také chceme zažít jízdu na raftu. Takové prázdniny zažiji vůbec poprvé. Sama ale adrenalinové zážitky nevyhledávám.  Docela ráda totiž lenoším a opaluji se. Zajímám se o historii, takže když někam jedu, navštěvuji muzea a památky, abych se o zemi dozvěděla co nejvíce.
Co vás čeká v létě kromě cesty do Chorvatska?
Vyrazím na dva týdny do Anglie, kde se budu vzdělávat v angličtině a tanci, na což se moc těším. Je to stejně paradox, měla jsme ve škole hodně učení, musela jsem kvůli koncertování dohánět učivo a chtěla jsem si o prázdninách odpočinout. No a vidíte, jedu do Anglie kde se budu zase něco učit. V létě nás také čekají festivaly v Česku i Polsku a ještě bych měla natočit polskou desku. Takže prázdniny mám letos opravdu pestré.
perfect-ewa


Ewa Farna 20.8.2010 - Sheraton

26. srpna 2010 v 9:56 | Lucik |  Ewa Farna - Fotky

imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
perfect-ewa

Ewa Farna v Mostě v novém kabátě

26. srpna 2010 v 9:55 | Lucik |  Ewa Farna - Novinky
Krátce po svých sedmnáctých narozeninách přijede zazpívat na koupaliště Ressl zpěvačka Ewa Farna.
Ve dvanácti letech objevil Ewu Farnou producent Lešek Wronka. Písní "Měls mě vůbec rád" hned dobyla všechny hitparády. Od té doby vydává jednu desku za druhou a její skalní fanoušci dospívají spolu s ní.
Ze severu Moravy jedete na sever Čech, co víte o Mostě?
Poprvé jsem o něm slyšela na základní škole při zeměpisu. Když mi pak táta říkal, že pojedeme do Mostu, říkala jsem si fajn, to je chvilka v autě. Kousek od Vendryně, kde bydlím, jsou totiž Mosty u Jablunkova. To bylo překvapení, když jsme pak jeli přes celou republiku.
Zavítáte do kraje horníků, myslíte, že bude zdejší publikum podobné?
Občas se na koncertech přesvědčím, že jsou lidé v některých oblastech stejní. Ať už v Česku nebo Polsku. Uvidíme, jak se budu v Mostě líbit.
Nenapadlo vás natočit klip z prostředí moravského průmyslu?
To mě nikdy nenapadlo. Zatím se snažím zpívat o tom, čím žiju a co trápí lidi v mém věku. Asi by mi nikdo v sedmnácti nevěřil, že se zajímám o zdejší průmysl. Možná až budu pracovat v třineckých železárnách. Ale jejich ředitele znám, je to můj soused, tak možná někdy něco vymyslíme.
A jak to bylo s písní Ostrava, kterou chtěl s vámi Ruda z Ostravy nazpívat?
Máme na sebe číslo, on to vypráví s nadsázkou, že mě nemohl sehnat. Jenže jeho e-mail se mi ztratil mezi hromadou ostatních zpráv. A když si toho pak Lešek všiml, zjistila jsem, že už se Ruda mezi tím domluvil s Martinou Pártlovou. Nazpívali to opravdu skvěle a s Rudou určitě někdy něco spácháme.
Od chvíle, kdy jste vydala první klip, jste vyrostla v mladou ženu. Připomínáte v jednom klipu Evanescence. Srovnávají vás fanoušci s někým?
Hodně s Martou Jandovou, což mi velmi lichotí. Ona je kus ženské s obrovským charisma. Ne žádná vychrtlá manekýna. Je to fakt baba. Přirovnání k Evanescence je taky super, děkuji.
Podíváte se na své staré klipy?
Teď mě každé ráno budí moje DVD. Má čtyřletá sestra si ho pouští každé ráno a líbí se jí hlavně "Měls mě vůbec rád", takže to teď vidím hodně často. Byla to moje první zkušenost s kamerou. A točili jsme to tak, aby vše bylo úměrné k mému věku. Ve třinácti letech jsem neznala šminky, make-up. Vůbec by to ke mně nešlo.
Kdyby Lešek Wronka nenastartoval vaši kariéru, zkusila byste štěstí v nějaké pěvecké soutěži jako Superstar?
Ne. Nikdy jsem nechtěla být zpěvačkou. To moje učitelka mě stále nutila chodit někam na soutěže. Když dávali druhý ročník, byla jsem ještě moc mladá. Pak si mě ale všiml Lešek a navrhl, abychom natočili desku. Říkala jsem si, že je to nějaký podivín, když ale rok jednal s mými rodiči, došlo mi, že to myslí vážně. Naši se mě ptali, jestli to vážně chci, řekla jsem, že jo. Pak jsem nevěřícně koukala, že píseň boduje, najednou jsem byla na Slavíku, jela na první turné. Byl to fofr.
Touhle odpovědí naštvete hodně lidí, kteří se snaží léta prosadit. Nemyslíte?
Tomu se říká zákon schválnosti, že nakonec děláte to, co jste nechtěli. Držím palce všem, kteří chtějí zpívat. Ať to nevzdávají, musí potkat správné lidi. Náš rybník je malý, není to tak těžké.
Dočkáme se letos nové desky?
Letos poprvé ne. Připravuji polskou verzi CD virtuální. A nějaké písně v angličtině. Už jsme jich pár natočili a nabídli je do Evropy. Vypadá to nadějně, ozvali se Němci a Rusové.Příští rok, až budu mít osmnáctiny, to všem pořádně vynahradím.
A na co se mohou těšit Mostečané?
Přichystáme pěknou šou. Není to turné, takže nebudu mít různé kostýmy. Ale lidé se mohou těšit na známé písně v novém kabátě. A jak to bude celé vypadat, neumím dopředu říct. Jsem hodně impulzivní, doufám, že v Mostě nevymyslím nějakou šílenost, jako je skákání do publika.

Ewa s Marcusem Tranem

20. srpna 2010 v 11:36 | Lucik |  Ewa Farna - Fotky
imagebam.com
perfect-ewa

Wywiad z Ewą Farną!

19. srpna 2010 v 11:42 | Lucik |  Ewa Farna - Novinky

Specjalnie dla Was najpopularniejsza polska wokalistka  pokolenia, Ewa Farna, opowiedziała nam o pracy nad piosenką do filmu "Camp Rock 2: Wielki Finał" oraz o sławie i planach na przyszłość.

Jak się czułaś, kiedy się dowiedziałaś, że masz nagrać cover piosenki Demi Lovato i braci Jonasów?

Na początku zapoznałam się z Jonas Brothers poprzez oglądanie "Camp Rocka" i pomyślałam: "Co za świetni goście, co za muzyka!". Absolutnie ubóstwiam ich pierwszy album. Potem poznałam ich w Londynie i zrobiliśmy sobie razem zdjęcie. Oni mają mnóstwo fanów i grają świetne piosenki.

Czy poznałaś też Demi Lovato?

Poznałam ją w Londynie i zrobiłyśmy sobie razem zdjęcie.

Jaki jest Twój ulubiony moment w "Camp Rock"?

Zajmuję się muzyką, dlatego podczas oglądania skupiałam się głównie na ścieżce dźwiękowej. Bardzo podobała mi się , kiedy Demi gra na pianinie. Piosenka, którą wykonuje, jest bardzo dobrze zaaranżowana. Podoba mi się też scena, w której Joe gra na gitarze i śpiewa dla Demi.

Jak zostałaś włączona w projekt "Camp Rock"?

Disney zadzwonił do mojej wytwórni płytowej i spytał się, czy mają piosenkarkę, która nadawałaby się do nagrania tej piosenki.

Jaką radę dałabyś dzieciakom, które chcą zaistnieć w branży muzycznej?

Na pewno muszą dużo ćwiczyć, być wytrwałymi i zawsze pozostać sobą. Nieważne, czy się odniesie sukces, czy nie, bo to zależy nie tylko od nas, ale zawsze należy pozostać w zgodzie z samym sobą.

Jak się  Twoje życie, od kiedy stałaś się znaną osobą?

Jak dotąd nie zmieniło się tak bardzo. Zdarza się, że ktoś mnie rozpozna, poprosi o autograf lub chce sobie zrobić ze mną zdjęcie. Na pewno się nie nudzę. Jednak moje priorytety i cele są wciąż takie same - śpiewanie jest moją największą pasją i nie traktuję go jak pracy.

Jak dajesz sobie radę ze szkolnymi obowiązkami?

To nie jest łatwe, ale radzę sobie całkiem nieźle. Chodzę do szkoły regularnie i muszę nadrabiać zaległości naprawdę szybko.

Jeśli miałabyś zaśpiewać w duecie z jakąś polską gwiazdą, kto by to był?

Trudny wybór! Z chęcią wystąpiłabym z Dodą lub Kasią Kowalską. Jeśli chodzi o zespoły, to prawdopodobnie z Afromentalem. To byłoby super.

A co z czeskimi artystami?

W Czechach nie ma wielu popowych artystów. Właśnie nagrałam duet z Lucie Bila, która jest moją ulubioną czeską piosenkarką.

Jakie są Twoje plany na najbliższą przyszłość?

Chciałabym się zająć nową płytą, ale gram dużo koncertów w Czechach i w Polsce, jest kilka festiwali, chodzę do szkoły. Natomiast w wakacje już na pewno zajmiemy się płytą na rynek polski oraz koncertami. Więcej szczegółów nie chciałabym zdradzać (śmiech).
perfect-ewa


Ewa s Marcusem

17. srpna 2010 v 12:03 | Lucik |  Ewa Farna - Fotky

Ewa Farna - twarzą kosmetyków Oriflame Very Me

16. srpna 2010 v 12:01 | Lucik |  Ewa Farna - Novinky

Ewa Farna została twarzą kosmetyków do makijażu dla dziewcząt, Oriflame Very Me.
Współpraca z  zakłada udział gwiazdy w kampanii promocyjnej nowej linii, która obejmuje: udział w sesjach zdjęciowych, wykorzystanie wizerunku w katalogu i na stronie internetowej, udział w spotkaniach z konsultantami, a także udział w niestandardowej formie reklamy na łamach młodzieżowych czasopism. Kontrakt zawarty został na okres od 01.07.2010 do 01.07. 2011.

Nowa twarz linii kosmetyków kolorowych Very Me, Ewa Farna jest wokalistką, której utwory od kilku lat nie schodzą z pierwszych miejsc list przebojów. Artystka tylko w 2010 roku została uhonorowana kilkoma nagrodami m.in. nagrodą Viva Comet 2010 jako Artystka Roku i Hit Roku za piosenkę "Cicho", Hit Roku Eska Music Awards oraz nagrodą Złoty Dziób 2010 w kategorii Odkrycie Roku.

- Ewa jest obecnie jedną z najpopularniejszych gwiazd wśród młodzieży - mówi Diana Solarz, Dyrektor Marketingu Oriflame Poland. - Jest przebojowa, pełna energii, otwarta i prowadzi ekscytujące życie młodej gwiazdy. Dlatego też jest idealną kandydatką do 
z młodymi, ambitnymi dziewczynami - dodaje.

Very Me to nowa seria kosmetyków do makijażu składająca się z kilku nowych propozycji. Znajdziemy w niej m.in: konektor, dzięki któremu można ze sobą 
dwa dowolne 
: tusz do rzęs, eye-liner, błyszczyk lub szminkę. Seria Very Me będzie systematycznie wzbogacana o kolejne  w następnych katalogach.

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Nová kolekce s Ewou do školy 2010 / 2011

15. srpna 2010 v 11:59 | Lucik |  Ewa Farna - Novinky
imagebam.com

Blok ROCK SCHOOL A6

cena: 50 Kč 
imagebam.com

Blok ROCK SCHOOL A5

cena: 80 Kč
imagebam.com

Pořadač ROCK SCHOOL A4

cena: 130 Kč
imagebam.com

Podložka pod myšku ROCK SCHOOL

cena: 120 Kč

perfect-ewa

Ewa Farna pije wódkę i liże stopy!

14. srpna 2010 v 11:38 | Lucik |  Ewa Farna - Novinky

Ewa Farna wybrała się na wakacje ze znajomymi. W jednym z chorwackich kurortów grupa nastolatków ostro zaszalała. Czeski portal Blesk.cz dotarł do fotek z eskapady. Widać na nich, jak młodziutka piosenkarka oblizuje komuś stopy i siedzi z kolegami przy wódce. Nie wiemy, czy tak wyglądają standardowe gwiazdorskie wakacje, ale z pewnością nie powinny tak wyglądać wakacje dziewczyny, która za dwa dni skończy dopiero 17 lat! Przecież lizanie stóp jest zarezerwowane tylko dla pełnoletnich!
perfect-ewa

Zoom červenec-srpen

13. srpna 2010 v 11:50 | Lucik |  Ewa Farna - Videa

Ewa od 4:39 :)

Glanc

13. srpna 2010 v 11:41 | Lucik |  Ewa Farna - Ewa v Novinách
imagebam.com

29,- Kč

Super Spy 31/2010

13. srpna 2010 v 11:40 | Lucik |  Ewa Farna - Ewa v Novinách
imagebam.comimagebam.com

25,-Kč
perfect-ewa

Chorvatsko 2010

13. srpna 2010 v 11:39 | Lucik |  Ewa Farna - Fotky


imagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.comimagebam.com
perfect-ewa