Leden 2010

Podpiskarta

30. ledna 2010 v 15:42 | Lucik |  Ewa Farna - Fotky


Ewa s tátou

29. ledna 2010 v 15:48 | Lucik |  Ewa Farna - Fotky

Ewa v Dobrém ránu (29.1.2010)

29. ledna 2010 v 12:13 | Lucik |  Ewa Farna - Fotky
Kvalita nic moc mno, ale aspoň něco =)
Ewě to tam fááákt moc sluší, a má zajímavý náušnice =)

free image host free image host free image host free image hostfree image hostfree image host
free image host free image host free image host free image host free image host
(c) alisek69.blog.cz

Ewa nebude na hudebních cenách Óčka

28. ledna 2010 v 16:50 | Lucik |  Ewa Farna - Novinky


V TOMTO článku se píše že Ewa vystoupí na Hudebních cenách Óčka 25.2. 2010.
Na FC pokecu se psalo že tam vystupovat nebude, že pojede na ZOH do Vancouveru, což se mi zdálo nepravděpodobný, ale budiž :)
Jenže Ewa má na 25.2.2010 naplánované vystoupení v Polsku na Gala Viva Comet!
Takže pokud není vystoupení přednatočené bude Ewa 25.2.2010 v Polsku :D
(c)


Nový plakát!

28. ledna 2010 v 16:47 | Lucik |  Ewa Farna - Novinky
Formát A2. Plakát posíláme přeložený v obláce A4
cena: 50
Objednej Zde!

Ewa, Doda, Gosia i Sasha w jednej piosence!

28. ledna 2010 v 16:43 | Lucik |  Ewa Farna - Novinky
Dnes v 15:12 | AlíSeK69 | Ewa - News
Ewa Farna, Doda, Doniu, Ania Wyszkoni, Gosia Andrzejewicz, Kasia Cerekwicka, Kasia Wilk, Liber, Piotr Kupicha, Sasha Strunin, Stachursky oraz Sylwia Grzeszczak wzięli udział w nagraniu piosenki "Muzyki moc".

Utwór, skomponowany przez Marka Kościkiewicza, jednego z najbardziej cenionych kompozytorów w Polsce, powstał z okazji 10-lecia stacji muzycznej Viva Polska.

To pierwszy wspólny projekt, w którym wzięli udział wymienieni artyści. Po raz pierwszy w studio spotkały się ze sobą takie osobowości muzyczne jak Doda i Kasia Cerekwicka, Ewa Farna i Gosia Andrzejewicz, Liber i Piotr Kupicha. Wszystko po to, aby zaśpiewać w utworze na 10-lecie stacji Viva Polska. Dodatkowo, idei przyświeca słuszny cel, bowiem całkowity dochód ze sprzedaży utworu zostanie przekazany Fundacji "Mam Marzenie", która spełnia marzenia chorych dzieci w całej Polsce.

Utwór "Muzyki moc" znajdzie się na trzypłytowej składance "Viva 10 lat", która do sklepów trafi już 29 stycznia. Pierwsze publiczne wykonanie utworu odbędzie się 25 lutego, podczas ceremonii Viva Comet 2010.

Do utworu powstał nietypowy klip, w którym wystąpili pracownicy MTV Networks Polska. Wkrótce powstanie też oficjalny teledysk do utworu, w którym wystąpią wszyscy wymienieni artyści.

Singel "Muzyki Moc" będzie dostępny w sprzedaży w sklepach muzycznych od 29 stycznia. Trafi również do sprzedaży internetowej. Całkowity dochód ze sprzedaży utworu zostanie przekazany na Fundację "Mam Marzenie".Na vyhlašování PURUM Hudebních cen Óčka zazpívá i Daniel Landa

28. ledna 2010 v 16:37 | Lucik |  Ewa Farna - Novinky


Megakoncert, na němž budou vyhlášeni vítězové PURUM Hudebních cen Óčka, se může pochlubit dalším esem v rukávu. V pražské Incheba Areně na něm 25. února vystoupí jako speciální host zpěvák Daniel Landa, ale nejen to. Premiérově na něm představí svou novou píseň.

Nebude to přitom první angažmá zpěváka s nekompromisním pohledem na svět na Hudebních cenách Óčka. Během jejich historie se totiž dostal už dvakrát na seznam vítězů. V druhém ročníku soutěže mu hudební fanoušci přisoudili prvenství v kategorii Rock, z pátého ročníku si pak odnesl sošku určenou pro nejlepšího zpěváka roku 2007.
Skladby jako Ztracení hoši, Vltava, Protestsong či Pozdrav z fronty spolu s charakteristickým působivým, patetickým projevem zpěváka nechaly na české popmusic nesmazatelnou stopu.
Kromě Daniela Landy rozezní netypickou scénu, která v Incheba Areně vznikne pod vedením známého architekta Michaela Klanga, také Chinaski, Divokej Bill, Aneta Langerová, Ewa Farna, Vypsaná fiXa, Xindl X, partička Mandrage nebo slovenští Horkýže slíže.
Celý koncert bude živě vysílat TV Óčko a Prima COOL, rozhlasovým posluchačům ho nabídnou všechny lokální stanice rádia Kiss.

O Hudební ceny Óčka bojuje v jejich sedmém ročníku v deseti kategoriích celkem 42 kapel a interpretů. O jejich nominaci se postarali moderátoři, redaktoři a dramaturgové TV Óčko, o vítězi každé kategorie však rozhodnou sami diváci této hudební televizní stanice.
Hlasování začalo 7. prosince, za své favority mohou hudební fanoušci bojovat posíláním SMS hlasů až do posledního ledna. Hlasovací SMS je třeba poslat na číslo 900 11 09 ve tvaru HCO mezera a kód interpreta, kapely, festivalu nebo vybraného klipu. Cena jedné SMS je 9 korun.

Ewa Farna vystoupí v nekuřáckém sále

28. ledna 2010 v 15:43 | Lucik |  Ewa Farna - Novinky

Kdo se chce podívat na zpěvačku Ewu Farna hodně zblízka, ten si už shání v předprodeji lístky za 180 korun. V pátek vystoupí po 20. hodině v havlíčkobrodském music clubu Effect na svém výjimečném, sice,virtuálním', přesto živém klubovém koncertu. "Protože očekáváme návštěvníky i nižších věkových kategorií, kteří přijdou za doprovodu rodičů, začne koncert Ewy Farné se svou kapelou 29. ledna nejpozději ve 20.30 hodin. A sál bude proto taky nekuřácký," vysvětluje za pořadatele Petr Miksa. Dveře klubu se mají otevřít v 19.30 hodin. Pokud ještě seženete lístky na místě, budou za 250 korun. Oproti běžným koncertům se očekává show, při níž se talentovaná Ewa Farna dostane díky klubové atmosféře do bezprostředního kontaktu se svými fanoušky a fanynkami.


Ewa Farna: konkurs Lookr.tv i PoSzkole.pl

28. ledna 2010 v 15:36 | Lucik |  Ewa Farna - Videa
Specjalny konkurs Lookr.tv i serwisu PoSzkole.pl. Zobacz klip, napisz maila, wygraj podpisaną płytę Ewy Farny i zdjęcie z autografem!

video: (c)
článek: (c)

Ewa Farna skromnie w bieli

27. ledna 2010 v 17:01 | Lucik |  Ewa Farna - Novinky
Nie trzeba dużo, by efekt był świetny.
Doda musi czarować butami od McQueena. W pewnym momencie i one przestaną robić wrażenie.

A tymczasem jej młodsza konkurentka, Ewa Farna, pojawiła się w dużo skromniejszej kreacji. Nie trzeba dużo, a efekt był znakomity.

Nastolatka ubrała się stosownie do imprezy, a ciekawie. Jesteśmy niemal pewni, że patent na białą mini skopiują teraz rzesze dziewczyn. Chociażby dla takiego efektu:
(c)

Biel to nowa czerń - Telekamery 2010

27. ledna 2010 v 16:52 | Lucik |  Ewa Farna - Novinky
Jakie kolory przychodzą na myśl, kiedy myślimy o kreacjach wieczorowych? Czerń, szarość, złoto, srebro, fiolet, czerwień. A biel? Tę najczęściej rezerwujemy na letnie przyjęcia, w dodatku nigdy weselne, bo nietaktem jest nosić ten kolor, co panna młoda.

Tymczasem na Telekamerach 2010 dało się zauważyć dużo gwiazd i gwiazdek białych kreacjach.


Naszym zdaniem najlepiej nosiła ten kolor
Ewa Farna:


Ewy outfit na Telekamerách

27. ledna 2010 v 16:21 | Lucik |  Ewa Farna - NovinkyEwa si na Telekamery 2010 oblékla krásné šaty od River Island.