Prosinec 2009

Na nový rok

31. prosince 2009 v 11:34 | Lucik
Dnes je Slivestr a zítra Nový rok :D
Tak vám přeju hodně štestí a zdraví a hlavně ať tento blog běží hóóódně dlouho (to ovšem závisí jen a jen na Ewičce :)
Pod tento článek můžete psát co jste dostali od ježíška a tak ;-)
TAkže přípitek na Nový rok a na tento blog !


Fotky x3

30. prosince 2009 v 22:24 | Lucik
To jsou prostě fotky, které jsem ojbjevila u mého SB lady.moniky a nemam je tu tak doplňuju :D

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Fotky x2

30. prosince 2009 v 22:23 | Lucik |  Ewa Farna - Fotky
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

imagebam.comimagebam.comimagebam.com

imagebam.comimagebam.comimagebam.com

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Fotky x1

30. prosince 2009 v 22:23 | Lucik |  Ewa Farna - Fotky
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com


imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com


imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com


Kdo Víc Dá? Praha 6.12.2009

30. prosince 2009 v 22:16 | Lucik |  Ewa Farna - Videa


Myslim že tohle video tu ještě neni :D Ten začátek byl a na tom videu je skvělej....Virtuální Ewa Farna je dospělejší a drsnější

30. prosince 2009 v 18:35 | Lucik |  Ewa Farna - Novinky
Idol teenagerů i zpěvačka, kterou jako talent uznává každý kritik, rošťačka i tak trochu slečna - vamp. Ewa Farna, která je nominována v Hudebních cenách Óčka, je na hudební scéně k nepřehlédnutí. A aktuálním albem Virtuální to jen potvrdila, stejně jako šňůrou Buď virtuální, kterou zakončila rovnou v pražské Lucerně.

Na cédéčku je vidět, že od doby, kdy Ewa jako třináctiletá vstoupila na hudební pódia, uplynuly už dva roky. A že jich slečna zpěvačka zatraceně využila.

Z alba Virtuální vystupuje už jako dospělejší a vyzrálejší a odpovídá tomu i muzika: tvrdší kytary, ráznější bicí, vypjatý zpěv, to vše ovšem chytře doplněné chytlavými melodiemi a klávesami. Muzika je kytarová i chytlavě taneční zároveň.

A podobně jako udělala velký krok dopředu muzika, posunuly se i příběhy písní. Nejvýrazněji je to vidět na titulním songu, v němž zpěvačka naznačuje svému milému, že city se přes internet a mobil vyjádřit nedají, a na holdu Michaelu Jacksonovi, baladě příznačně nazvané Ty jsi král.

Pokud jste tedy propásli zpěvaččino turné, neváhejte a pusťte si Ewu aspoň z cédéčka. A nezapomeňte, že je nominovaná v Hudebních cenách Očka na zpěvačku roku.


Úspěšný rok završila Ewa Farna cédéčkem!

30. prosince 2009 v 18:31 | Lucik |  Ewa Farna - Novinky

Není asi v ČR zpěvačka, a navíc tak mladá, která by letos uspěla víc než idol teenagerů Ewa Farna. Vydala nové album, podobně jako Lucie Vondráčková a Bílá, které ovšem v anketě Český slavík obsadily 1. a 2. místo a Ewě "nechaly" až 3. příčku.

Pro patnáctiletou Farnou je ale dnes možná důležitější polský triumf na festivalu Sopoty 2009 s hitem z předchozí desky Ticho (Cicho). Získala tu ocenění Nejlepší interpret polského internetu a v TV hlasování SMS je 2. v hlasování diváků o nejlepšího interpreta festivalu Sopoty. Sever Čech si ji letos užil. V létě třeba Ústí a Chomutov, na podzim Liberec. Do něj už přivezla novinku Virtuální.
Na CD se Ewa Farna snaží držet krok se stejně starými či o málo mladšími posluchači. Proto je větší "drsňačkou". Je to zřetelné už v úvodní skladbě Toužím. Jde na to se svým týmem chytře - tvrdší kytary, důraznější bicí a vypjatý zpěv kombinují s melodiemi a slovy o touze po "něm" i po zábavě. A tak, jak znějí její klávesy, hudba žádné pop zpěvačky v Česku nezní.
Prvním hitem CD je Toužím. K ní vznikl i klip, který Ewa na své 3. studiové album Virtuální přidala jako dárek. Další hit snad bude Virtuální, v níž vyzývá chlapce, aby se jí dotkl a nekomunikoval jen maily a mobilem. I to je pokrok - o svých láskách většinou Ewa mluví s rozpaky.
Zpívá o přetvářce (Maska) a její hudba je současně "tvrdá" i taneční podobně, jak to umí třeba Avril Lavigne. V písničce Jen tak je trochu vampem, někoho může překvapit sbor v ní. Ewa tu zní jako pěkná rošťanda a na závěr jí za to publikum děkuje. A vlastně ne, to už je následující pocta Michaelu Jacksonovi. A vůbec nepřekvapí, že píseň Ty jsi král, je balada.Rodzinne święta Ewy Farny

30. prosince 2009 v 18:26 | Lucik |  Ewa Farna - Videa
Boże Narodzenie Ewa Farna spędza zawsze w gronie najbliższych i nie wyobraża sobie, by w ten wyjątkowy czas rodzina mogła być na drugim miejscu. A co młoda piosenkarka sądzi o noworocznych postanowieniach?Co dla Farnej? Plakat Deppa!

30. prosince 2009 v 18:24 | Lucik |  Ewa Farna - Novinky


Polsko-czeska wokalistka Ewa Farna zarzeka się, że święta są dla niej niezwykle ważne. Tak ważne, że...
- Nawet gdyby miały być MTV Awards 24 grudnia, to ja nie chciałabym tam być. Okres świąteczny przeznaczony jest dla rodziny, dla najbliższych i tego trzeba strzec - podkreśla Ewa Farna w rozmowie z INTERIA.PL.
Wokalistka nie ma sprecyzowanych oczekiwań co do wigilijnych prezentów. Jak mówi, zależy jej nie na podarunkach, a na tym, żeby wszystko się dobrze ułożyło w najbliższym czasie.

- Chciałabym być zdrowa, żeby płyta się podobała, żeby trasa koncertowa była fajna. Ale jak dostanę plakat Johnny'ego Deppa, to będzie super! - śmieje się Farna.
Młoda gwiazda zdradziła, że nie zamierza robić sobie noworocznych postanowień.
- Spróbowałam rok temu i źle się skończyło - przyznaje rozbawiona.
Ewa złożyła czytelnikom naszego serwisu specjalne życzenia.
- Przepięknych świąt z rodziną i najbliższymi. Znajdźcie pod choinką jak najwięcej podarunków. Smacznej kolacji życzę!