Duben 2009

Znovu a lépe, Ewičko Farna

24. dubna 2009 v 13:53 | Lucik |  Ewa Farna - Novinky
Značně neupravenou jsme zastihli zpěvačku Ewu Farnou, když bloumala s maminkou po obchodním centru na pražském Zličíně. Snad se jí její fanoušci nelekli...Růžová vlna!

22. dubna 2009 v 17:28 | Lucik
Tak jsem si pro pro vás připravila RŮŽOVOU VLNU ( Dřív byl tento blog modrý). Ale určitě to neni poslední změna. Tak prosím do komentáře napište jak se vám líbíMládí vpřed

22. dubna 2009 v 16:08 | Lucik |  Ewa Farna - Novinky
Ewa Farna - mládí vpřed

Ewa Farna je mladá slečna, která si už v patnácti letech hraje s módou jako profesionál. Tahle dívka má cit. Cokoli oblékne nepostrádá nápad a vtip. Oblékání si očividně užívá, protože v jejím věku jí společnost hodně prohřešků odpustí.
Ewa Farna na TýTý
Foto: Showpix.cz
Na TýTý vyrazila v šatičkách, které měly vrchní díl z černé kůže a zbytek z ladného bílo-zlatého šifonu. Nadýchaná sukně se zlatými puntíky se rozhodně k mladým slečnám hodí. Ewa ale ukázala i svoji rockovou tvář. Celý model doplnila latexovými legínami a krátkou černou bundičkou ze stejného materiálu. Na nohy obula elegantní lodičky v rudé barvě. K nim doladila obří kruhové náušnice. Zlaté náramky zase ladí s puntíky na sukni, a tak nezbývá než se zaradovat, že mezi českými celebritami roste žena s velkou dávkou módní odvahy.Ewa v TV!

17. dubna 2009 v 17:46 | Lucik |  Ewa Farna - Novinky
18.4.2009- TV Nova- 20:00- TýTý

Můžete posílat do 18.4.2009 do 16:00. Hlasovat můžeš SMSkou ve tvaru TT 7 FARNA na tel. číslo 900 15 08 až 30 SMSek. Cena 1 SMS je do 10 Kč.
Já jsem taky poslala tak aspoň jeden pošlete!

Proč se stydí za svoje nohy?

17. dubna 2009 v 16:57 | Lucik |  Ewa Farna - Novinky
Chce se líbit jako každá holka. Ještě před rokem závodně lyžovala, kvůli zpěvu skončila. "Takhle vypadají lyžařky, které už nelyžují," směje se Ewa Farna (15) a ukazuje na svá stehna.

Srandovní Fotka- Přihláška

14. dubna 2009 v 16:12 | Lucik
TAk je tu new soutěž. Pro tuto soutěž nemusíš mít svůj vlastní blog. Stačí si sehnat SRANDOVNÍ fotku s Ewou.
Tak VO CO GO? Pošli na e-mail e.w.a.f.a@seznam.cz fotku s Ewou Farnou která tě nejvíc rozesmála+ svojí přezdívku. Uzávěrka přihlášek je 12.5. Každý může pouze poslat 1 fotku!
Bude to soutěž stylem hlasování (zveřejním fotky a anketu).
Prosím zapojte se všichni !!!!

Jaké byli Velikonoce?

14. dubna 2009 v 16:01 | Lucik
Ahoj,
doufám že jste se si všichni užili Velikonoce. Snad to holky tolik nebolelo. I já jsem dostala hned ráno ještě v posteli .... auuu... pak znova dopoledně několikrát a odpoledně mě polili vodou . Tak snad jsem nebyla sama komu se tyto svátky povedli. Tak prosím napište do komentářůl jak jste si je užili vy

Ewa má vlastní Youtube Channel!!!

12. dubna 2009 v 20:09 | Lucik |  Ewa Farna - Novinky
Ewa má vlastní Youtube Channel!!!

Konkrétně tam můžete najít duet Ewy s No Name, kapelou Kryštof, Lucií Bílou, Čechomorem a tanečním sborem Olza, Ewu premiérově v angličtině, v písničce Sleeping in my car od Roxette, nebo co Ewa dělá, když se nudí( Ewa Farna- New private video! EFA- BORING DAY).


Rozhovor

8. dubna 2009 v 15:51 | Lucik
Rozhovor s Marcusem Tranem

Jaké to je, koncertovat s Ewou Farnou?
Jako každé hraní s talentovaným muzikantem,takže dobré!

Jak ses k tomu dostal?
Přes přítelkyni,která mě seznámila s Leszkem Wronkou.Ten si mě posléze "změřil" a zlistil že mé parametry na kapelníka jsou vyhovující.

Jak dlouho se věnuješ kytaře?
Už to mu bude 13 let! Takže,asi stárnu.

Cvičíš? Kolik? Máš učitele?
Snažím se cvičit pravidelně, ale hlavně konstruktivně, aby se dostavil výsledek v jakékoliv podobě. Hraju pořád, každý den, je to moje práce, takže když se nemusím zabývat hudební a jinou byrokracií, tak téměř celý den. Studuju vážnou hudbu, takže klasickou kytaru, jazzovou harmonii a improvizaci. Měl jsem tu čest potkat ty nejlepší hudební učitele u nás, jaké si můžete představit.

Kde zkoušíš a proč zrovna tam?
Zkouším ve zkušebnách www.zkusebny.com v Roháčově ulici v Praze 3 - Žižkov, které provozuje David Vlk. Davida Vlka na Roháčově ulici. Jelikož stejně jako kytarového, či pódiového technika, potřebujete člověka, který může zařídit, nebo se o to minimálně pokusit, vám zprostředkovat zkušebnu či prostor, který potřebujete! A to on umí. Zkoušel jsem v milionech zkušebnách tady v Praze a vždycky jsem se potýkal s nežádoucími situacemi. Pak jsem kontaktoval Davida, na kterého jsem si vzpomněl a teď máme k dispozici místnost, která slouží jen pro naše využití za slušný nájem, takže vřele doporučuji.

Tenkrát

7. dubna 2009 v 16:23 | Lucik |  Ewa Farna - Texty skladeb

06 | Tenkrát


Tvoje ústa blízko mám
Dobře vím co chtěj mi říct
Možná…
Poprvé si se mnou sám
A rád…
Pohled tvůj nedá se číst
Asi tápeš víc než já
Ve snách…
Naše stíny lásce brání
A já…

Prosím

5. dubna 2009 v 14:52 | Lucik
Prosím Vás všechny, pokud uvidíte někde Ewu na internetu, v novinách, časopisech,...Prosím pošlete mi článek na e-mail e.w.a.f.a@seznam.cz! Jako odměnu pošlu fotky, video,... DÍKY

Video-rozhovor

5. dubna 2009 v 14:30 | Lucik |  Ewa Farna - Videa